Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Among Us - zadanie (task): fix weather node

Naprawa stacji pogodowej na Polus.

Fix weather node to jedno z zadań na mapie Polus, a zarazem jedno z trudniejszych wyzwań, jakie staną przed tobą jako załogant w Among Us. Zadanie podzielone jest na dwa etapy, których lokalizacja jest częściowo losowa.

Jeśli wylosujesz to zadanie na mapie Polus, będziesz musiał dotrzeć do jednej z wież pogodowych (1) rozsianych po całym terenie. Na szczęście lokalizacja tej właściwej wieży będzie oznaczona na twojej mapie.

Po wejściu w interakcję z wieżą, uruchomi się prosta gra logiczna. Musisz dotrzeć ze startu (2) do mety (3), tak jak w przypadku dziecięcych gier typu labirynt. By rozpocząć, kliknij i przytrzymaj na linii startu, a następnie przeciągnij mysz bądź palec po kolejnych polach. Pamiętaj, by sprawdzić zawczasu trasę - jeśli źle ją dobierzesz, trzeba będzie zacząć od nowa.

Gdy dotrzesz do końca labiryntu, zamknij to okno i udaj się do laboratorium. Znajdziesz tam wskazany przez strzałkę monitor (4), z którym musisz wejść w interakcję.

Wyświetli się kolejne okno, na którym znajdziesz 6 przycisków. 1 z nich będzie niewłączony i będzie się regularnie migał. Kliknij na tym przycisku (5), by go przełączyć i zakończyć to zadanie.

Zadanie to jest dość czasochłonne i podzielone na dwie części, z tego też powodu uważaj podczas jego wykonywania. W trakcie rozwiązywania zagadki w labiryncie twoja postać będzie bezbronna, przez co będziesz dobrym celem dla oszusta. Postaraj się wykonać zadanie szybko i ulotnij się z okolicy wieży pogodowej.

Następnie: Among Us - zadanie (task): clear asteroids

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - zadanie (task): fuel engines

Komentarze