Call of Duty Warzone - kontrakt: Zwiad

Przejmowanie punktów na mapie.

Zwiad to jeden z kontraktów, których możesz podjąć się podczas rozgrywki w CoD Warzone. Tak jak w przypadku pozostałych misji, wystarczy że podniesiesz odpowiedni tablet (oznaczony ikoną flagi), by rozpocząć.

Po aktywacji na mapie oraz interfejsie zobaczysz żółtą ikonę flagi (1). Udaj się tam sam lub z drużyną i przejmij punkt. Aby to zrobić, wystarczy stanąć blisko stacji przekaźnikowej. Im więcej osób na punkcie, tym szybsze zajmowanie.

zz1

W przeciwieństwie do pozostałych misji, ten kontrakt ma tylko jeden cel do wykonania. Po przejęciu punktu otrzymacie więc nagrody.

Zwiad jest jednak dość ryzykownym kontraktem. Kiedy ktoś próbuje zająć punkt, ku niebie wystrzeliwana jest automatycznie flara, widoczna przez wszystkich graczy znajdujących się wokół. Podczas przejmowania jest się więc narażonym na atak.

Za przejęcie punktu drużyna otrzymuje wyposażenie oraz pieniądze. Być może cenniejszą nagrodą jest jednak informacja o tym, gdzie pojawi się następna bezpieczna strefa na mapie. Jej lokalizację obrazuje żółty okrąg (2).

zz2

Spis treści: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Call of Duty Warzone - kontrakt: Łupieżca

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami