Gogle VR od Valve za ponad 4600 zł wyprzedane w Polsce i 30 innych krajach

Trwają prace nad uzupełnieniem zapasów.

W Polsce i 30 innych krajach wyprzedano wszystkie egzemplarze najdroższego zestawu Index, czyli gogli wirtualnej rzeczywistości od Valve. Trwają prace nad uzupełnieniem zapasów.

Redakcja serwisu Road to VR przeanalizowała dane na temat dostępności wspomnianego urządzenia na wszystkich rynkach, gdzie jest oferowany. Okazuje się, że sprzętu w zestawie za 4600 zł - zawierającego gogle, kontrolery i dwie stacje bazowe - nie można już kupić w żadnym z wymienionych państw.

gogle_valve
Gogle VR od Valve

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku sprzedawanych samodzielnie kontrolerów i stacji bazowych. Wyjątek stanowią dwa inne pakiety - z goglami i kontrolerami oraz samymi goglami - które można nabyć jeszcze w Japonii. Zapasy także są już jednak ograniczone.

Na kartach produktu poszczególnych zestawów urządzenia opcję kupna zastąpił przycisk „Powiadom mnie” - użytkownik może poprosić o stosowną informację, gdy do sprzedaży trafią kolejne egzemplarze sprzętu.

half_life_index
Half-Life: Alyx osadzone jest pomiędzy pierwszą a drugą częścią serii

Dziennikarze serwisu Roat to VR zapytali o sytuację przedstawicieli Valve. Firma zapewniła, że już przygotowuje kolejne sztuki swoich gogli, choć nie jest jasne, kiedy dokładnie pojawią się w ofercie, ale najpewniej w ciągu dwóch miesięcy.

- Pracujemy ciężko nad wyprodukowaniem kolejnych egzemplarzy i spełnienia wysokiego zapotrzebowania. Planujemy uzupełnić zapasy przed premierą Half-Life: Alyx - wyjaśniono. Wspomniana gra ukaże się w marcu.

Popularność gogli VR wiązana jest właśnie z nową odsłoną słynnego cyklu strzelanek - produkcja powstaje z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Kopia tytułu dodawana jest także do każdego zamówienia na Index.

Sam sprzęt dostępny jest w kilku wariantach. Najdroższy - zawierający - kosztuje ponad 4600 zł.

Źródło: Road to VR

Następnie: BioWare przypomina o pierwszym Mass Effect i rozbudza nadzieje fanów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami