Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Valve uderza w znanego leakera: "Nie ma poufnych informacji"

Firma komentuje wieści o nowym projekcie.

Valve skomentowało niedawne wieści, jakoby trwały prace nad nową grą w świecie Half-Life, krytykując osobę, która przekazała informację.

Przypomnijmy: renomowany leaker Tyler McVicker twierdzi, że powstaje nowa odsłona uznanej serii. Projekt miałby być połączeniem klasycznej strzelanki i strategii czasu rzeczywistego, tworzonym w celu wypromowania urządzenia Steam Deck.

„Dobrze byłoby postrzegać te doniesienia z pewną dozą sceptycyzmu” - napisali przedstawiciele Valve w oświadczeniu wysłanym redakcji serwisu IGN.

Ostatnia odsłona cyklu to Half-Life: Alyx na VR

„Uważamy, że warto przypomnieć o tym, że choć Tyler jest pasjonatem, nie posiada poufnych informacji o działalności Valve. Jak zapewne wiecie, jakiekolwiek istotne ogłoszenia na temat projektów, nad którymi pracujemy bądź nie, przyjdą bezpośrednio od nas” - dodano.

Firma co prawda zasugerowała, że informacje internauty nie są wiarygodne, ale wprost nie zdementowała doniesień. Niewykluczone więc, że nowa gra w uniwersum Half-Life, łącząca założenia dwóch gatunków, faktycznie powstaje.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze