God of War z darmowymi przedmiotami - świąteczny prezent od twórców

Pakiet bonusów przedpremierowych.

Sony przygotowało prezent dla fanów God of War. Z okazji świąt firma udostępniła za darmo zestaw przedmiotów, które wcześniej dodawane były jako bonus do zamówień przedpremierowych.

Tak zwany „pakiet świąteczny” zainteresowani gracze mogą pobrać bezpłatnie za pośrednictwem cyfrowego sklepu PlayStation Store. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ oferta ograniczona jest czasowo - zakończy się 6 stycznia o godzinie 9:00.

god_of_war_przedmioty
Pakiet pozwala zmienić wygląd tarczy

W skład paczki wchodzą na przykład zestawy zbroi Przysięga Śmierci dla Kratosa i jego syna Atreusa. Wspomniane wyposażenie gwarantuje obu postaciom premię do siły, co oczywiście przydaje się w trakcie walki z przeciwnikami.

Pakiet zawiera również skórki, które pozwalają zmodyfikować wygląd noszonej przez głównego bohatera tarczy. Przygotowano cztery modele - Strażnik Wygnańca, Puklerz Kuźni, Lśniąca Tarcza Elfiej Duszy i Dökkenshieldr.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

W samej grze elementy ekwipunku z darmowej paczki znajdziemy w zakładkach „Broń i „Pancerz”. Warto zaznaczyć, że z wyposażenia można skorzystać już na początku zabawy, a więc w sekcji poświęconej polowaniu na jelenia.

God of War z 2018 roku porzuciło mitologię grecką na rzecz nordyckiej i odświeżyło mechanizmy rozgrywki, przenosząc kamerę nad ramię postaci i przeprojektowując walkę. Produkcja przypadła do gustu zarówno graczom, jak i krytykom z branży.

Źródło: PlayStation Store

Następnie: Fallout 76 - hakerzy okradają graczy z ekwipunku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami