Ghost Recon Breakpoint - Środki odwetowe

Uwolnij naukowców.

Po misji Anioł stróż od razu otrzymujesz kolejne zlecenie od Cromwell, którą odstawiłeś w bezpieczne miejsce. Musisz uratować jej porwanych współpracowników. Włącz mapę i spójrz na główną wyspę, a zobaczysz dwa cele.

Przenieś się do dowolnego obozu w pobliżu celu bardziej wysuniętego na północ. Spawnuj śmigłowiec i leć na miejsce. Nad bazą wroga poszybuj przez moment i zniszcz drona (1). Uważaj też na snajpera (2).

srodki1

Możesz pozbyć się paru wrogów z powietrza, ale lepiej nie ryzykować przypadkowego zabicia naukowców. Wyląduj obok wieży ze snajperem i opuść śmigłowiec. Schowaj się za kolumną i po prostu poczekaj.

Wszyscy wrogowie mają tylko jeden sposób, by do ciebie dotrzeć i będą nadbiegać z jednej, tej samej strony (3), wygodnie wpadają ci pod lufę.

srodki2

Po pozbyciu się wrogów podejdź do dwóch naukowców oznaczonych żółtymi ikonami. Mogą być w losowych miejscach na terenie bazy. Uwolnij ich, a potem wracaj do śmigłowca i leć do drugiej bazy.

Druga lokacja

Tutaj najlepiej zaparkować na drodze (4) na wzgórzu nad bazą. Następnie zejdź nieco zboczem, aktywuj drona i oznacz na spokojnie wrogów, by mieć lepszy pogląd na sytuację. Zacznij eliminować powoli przeciwników, zaczynając od wrogów na dachu i drona.

srodki3

Kiedy zacznie się walka, zwróć uwagę na wrogów z ikoną informacji (5). Chociaż jednego zrań w nogę lub tułów tak, by upadł, a potem będziesz w stanie go przesłuchać. Resztę możesz od razu likwidować.

srodki4

Po walce przesłuchaj rannego, a wyślę cię nieco dalej, do budynku na końcu wysepki. Wejdź do środka i przejdź do oznaczonego pokoju, a zacznie się dłuższa scenka.

Po scence musisz tylko wrócić do Cromwell. Możesz już użyć szybkiej podróży do obozu, który znajduje się najbliżej jej lokacji.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Runie ostatni mur

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Anioł stróż

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami