Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Prolog: Prauf, trening, poruszanie się

Poznaj podstawy gry.

Grę Star Wars Jedi: Fallen Order rozpoczyna się od wyboru poziomu trudności. Po dokonaniu tego wyboru i rozpoczęciu kampanii uruchomi się pierwsza scena przerywnikowa. Po jej zakończeniu zacznij podążać za kolegą głównego bohatera, czyli Praufem.

001

Po drodze będziesz musiał wykonywać czynności, które zaznajamiają z mechaniką gry. Chodzi między innymi o wspinanie się, skakanie czy ślizgi. W pewnej chwili dotrzesz do liny (1). Weź rozbieg, skocz, złap się jej i dostań się na drugą stronę.

002

Kieruj się dalej, aż dotrzesz do ściany z czerwonej kraty. Podskocz i użyj klawisza wspinania (2), dzięki czemu bohater złapie się kraty i przygotuje się do wspinaczki. Zacznij kierować się w górę i w prawo.

003

Po wejściu na górę skieruj się w stronę czerwonych belek (3). Wskocz na pierwszą z nich, a potem przeskakuj na kolejne, kierując się w prawo. Po wejściu na górę ruszaj przed siebie, aż dotrzesz do belki, po której przejdź na drugą stronę. Przeciśnij się przez wąskie przejście, po czym przeskocz na czerwone belki z prawej.

004

Zacznij kierować się w lewo i zeskocz (4) na dół. Rusz przed siebie, wskocz na kratę i zacznij iść w lewo. Kiedy jedna z nich spadnie przeskocz w lewo i ruszaj dalej.

005

W pewnej chwili dotrzesz do przepaści. Weź rozbieg, wskocz na linę, a potem przeskocz na kratę (5). Pamiętaj, że aby się złapać, musisz przy kracie wcisnąć odpowiedni klawisz, inaczej bohater spadnie w przepaść.

006

Zacznij iść w lewo i kontynuuj do kolejnej liny, po której wejdź na górę. Kontynuuj, aż dotrzesz do żółtych mechanizmów. Wskocz na pierwszy z nich, skieruj się w lewo i wciśnij przycisk (6), dzięki czemu będziesz mógł kontynuować. W ten sposób dotrzesz do Praufa, gdzie odbędzie scenka.

007

Rozpocznie się sekwencja ze ślizgiem, w trakcie której unikaj przeszkód na drodze. Na koniec bohater zawiśnie na kablach. Kiedy Prauf zacznie spadać w przepaść skorzystaj z mocy (7), aby uratować mu życie. W ten sposób nauczysz się spowalniać czas osób i obiektów.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Prolog: pociąg, Jaro Tapal, Druga Siostra (boss)

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami