Skip to main content

Styczniowa oferta PS Plus wyciekła do sieci

Mocne tytuły na nowy rok.

Do internetu trafiła nieoficjalna lista tytułów, które wzbogacą ofertę abonamentu PS Plus Essential z początkiem przyszłego roku. Wśród ujawnionych produkcji znajdziemy między innymi Star Wars Jedi Upadły Zakon.

Autorem wycieku jest niezawodny do tej pory internauta billbil-bun, działający w serwisie dealabs.com. Leaker udowodnił swoją rzetelność publikując w przeszłości trafione przewidywania odnośnie gier, które trafią do promocji sklepu Epic Games Store. Wedle jego informacji, abonenci usługi PS Plus Essential otrzymają w styczniu dostęp do Fallouta 76, Axiom Verge 2 oraz wspomnianego już Star Wars Jedi Upadły Zakon.

Co prawda sieciowa produkcja autorstwa Bethesdy znajduje się już w abonamencie, dostępna jest jednak tylko w ramach PS Plus Extra, a więc droższego wariantu subskrypcji. Swój debiut w ofercie zaliczy za to tytuł z cyklu Gwiezdnych Wojen. Upadły Zakon to gra akcji z elementami soulslike’a, w której poznajemy historię Cala Kestisa - młodego padawana, uciekającego przed terrorem Imperium.

Axiom Verge 2 to natomiast mniej znana platformówka 2D z gatunku metroidvanii. W grze przemierzamy lokacje i pokonujemy przeciwników, poznając przy okazji historię upadłej cywilizacji. Do dyspozycji gracza oddano szeroki wachlarz broni oraz umiejętności, urozmaicających rozgrywkę.

Obecność Star Wars Jedi Upadły Zakon w abonamencie może być świetną okazją do zapoznania się z tytułem przed premierą jego kontynuacji. Już w marcu zadebiutuje bowiem Star Wars Jedi Ocalały, w której poznamy dalsze losy protagonisty. Jak ujawnił reżyser Stig Asmussmen, w grze znajdziemy sporo nowych mechanik, między innymi bardziej rozbudowany system walki.

Zobacz także