Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Styczniowa oferta PS Plus wyciekła do sieci

Mocne tytuły na nowy rok.

Do internetu trafiła nieoficjalna lista tytułów, które wzbogacą ofertę abonamentu PS Plus Essential z początkiem przyszłego roku. Wśród ujawnionych produkcji znajdziemy między innymi Star Wars Jedi Upadły Zakon.

Autorem wycieku jest niezawodny do tej pory internauta billbil-bun, działający w serwisie dealabs.com. Leaker udowodnił swoją rzetelność publikując w przeszłości trafione przewidywania odnośnie gier, które trafią do promocji sklepu Epic Games Store. Wedle jego informacji, abonenci usługi PS Plus Essential otrzymają w styczniu dostęp do Fallouta 76, Axiom Verge 2 oraz wspomnianego już Star Wars Jedi Upadły Zakon.

Co prawda sieciowa produkcja autorstwa Bethesdy znajduje się już w abonamencie, dostępna jest jednak tylko w ramach PS Plus Extra, a więc droższego wariantu subskrypcji. Swój debiut w ofercie zaliczy za to tytuł z cyklu Gwiezdnych Wojen. Upadły Zakon to gra akcji z elementami soulslike’a, w której poznajemy historię Cala Kestisa - młodego padawana, uciekającego przed terrorem Imperium.

Axiom Verge 2 to natomiast mniej znana platformówka 2D z gatunku metroidvanii. W grze przemierzamy lokacje i pokonujemy przeciwników, poznając przy okazji historię upadłej cywilizacji. Do dyspozycji gracza oddano szeroki wachlarz broni oraz umiejętności, urozmaicających rozgrywkę.

Obecność Star Wars Jedi Upadły Zakon w abonamencie może być świetną okazją do zapoznania się z tytułem przed premierą jego kontynuacji. Już w marcu zadebiutuje bowiem Star Wars Jedi Ocalały, w której poznamy dalsze losy protagonisty. Jak ujawnił reżyser Stig Asmussmen, w grze znajdziemy sporo nowych mechanik, między innymi bardziej rozbudowany system walki.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze