Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bohater Star Wars Jedi: Upadły Zakon dostanie serial na Disney Plus? Zaskakujące wieści

Nieoficjalne informacje.

Cal Kestis ze Star Wars Jedi: Upadły Zakon i powstającego sequela o podtytule Ocalały doczeka się własnego serialu - wynika z niepotwierdzonych wieści.

Źródłem doniesień jest niejaki Kristian Harloff, który uchodzi za informatora dobrze zaznajomionego z planami wobec „Gwiezdnych Wojen”. W materiale opublikowanym w serwisie YouTube powołuje się na osobę, której w przeszłości „zaufał”.

Internauta przekonuje, że trwają prace nad serialem o Calu Kestisie na platformę Disney+. Postać miałby zagrać Cameron Monaghan, który użyczał głosu i wizerunku bohaterowi w grach od studia Respawn Entertainment. Aktor podobno już podpisał kontrakt na występ w produkcji.

- Nie wyznaczono jeszcze żadnych terminów, ale moje źródło mówi mi, że projekt rzeczywiście powstaje - przekonuje Harloff, cytowany przez portal Star Wars News Net.

Wieści są oczywiście nieoficjalne, ale serial o Calu Kestisie nie wydaje aż tak nieprawdopodobnym pomysłem. Zapowiedziana niedawno kontynuacja Jedi: Upadły Zakon toczy się pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części, więc odcinkowa produkcja mogłaby wypełnić czasową lukę, rozgrywając się pomiędzy obiema grami.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Star Wars Jedi: Fallen Order

PS4, Xbox One, PC

Star Wars Jedi: Survivor

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze