Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi: Survivor ukaże się najpewniej na początku 2023 roku

Wskazuje znany dziennikarz.

Kolejne nieoficjalne doniesienia o sequelu Star Wars Jedi: Upadły Zakon, który podobno ukaże się z podtytułem Survivor. Według wieści, gra zadebiutuje na początku przyszłego roku.

Informacje przekazał Jeff Grubb z serwisu VentureBeat - renomowany dziennikarz, który od jakiegoś czasu dostarcza niepotwierdzonych szczegółów o projekcie. Odpowiadając jednemu z internautów na Twitterze stwierdził, że produkcja powinna pojawić się w lutym lub marcu 2023 roku.

Już wcześniej redaktor przekonywał, że Star Wars Jedi: Survivor trafi do sprzedaży w przyszłym roku, ale to pierwszy raz, kiedy wskazuje bardziej skonkretyzowany termin premiery tytułu.

Wciąż nieznane są szczegóły na temat kontynuacji gry od studia Respawn Entertainment. Wiadomo jedynie, że projekt powstaje, co potwierdzili przedstawiciele EA. Spekuluje się, że do prezentacji dojdzie jeszcze w maju, podczas imprezy Star Wars Celebration.

Niedawno Ewan McGregor, który w serialu „Obi-Wan Kenobi” wciela się w tytułową rolę, zasugerował, że produkcja może być powiązana właśnie ze Star Wars Jedi: Upadły Zakon lub sequelem.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze