Call of Duty: Modern Warfare - Wojna zastępcza: drony, lotnisko, wsparcie

Czwarta misja fabularna, w której atakujemy wrogą bazę.

Następna misja w Call of Duty: Modern Warfare przenosi nas z powrotem do Urzykistanu, gdzie wcielamy się w postać Aleksa. Po odprawie wyrusz za bojownikami po schodach na górę. Zadanie odblokowuje się po wykonaniu misji W ukryciu.

033

Podejdź do wskazanego miejsca i podnieś kontroler dronów (1), po czym uruchom komputer (2).

034

W ten sposób przeniesiesz obraz na kamerę ze sterowanego drona. Zacznij nim lecieć w stronę wrogiej bazy. Kiedy się zbliżysz namierz jeden z wrogich śmigłowców (3) i wleć w niego, dzięki czemu wyeliminujesz go z walki (wciskając klawisz ostrzału możesz przyspieszać lot sterowanej maszyny). Od tej pory będziesz mógł czasami korzystać z tej broni, aby niszczyć wrogie pojazdy.

035

Wyrusz za bojownikami z ruchu oporu w stronę wrogiej bazy. W trakcie ataku odczekaj nieco w bezpiecznym miejscu, aż ostrzał artyleryjski zniszczy wieżę (4). Kiedy to nastąpi wbiegnij do bazy przez zniszczony fragment muru (5).

036

Zacznij przedzierać się przez kolejne grupy przeciwników, eliminując ich. W pewnej chwili na niebie pojawią się dwa wrogie śmigłowce (6). Skorzystaj z dronów, aby się ich pozbyć.

037

Przebijaj się dalej przez bazę. Dobrze trzymać się prawej flanki i oczyszczać z wrogów kolejne budynki. Celem jest dotarcie do pierwszej zbrojowni (7), czyli budynku z czerwonymi ścianami. Po wejściu do środka rozpraw się z żołnierzami.

038

Następnie oczyść okoliczny teren i poczekaj, aż bojownicy ciężarówką zniszczą bramę. Po chwili na niebie pojawi się następny śmigłowiec (8), który strąć dronem i kontynuuj ofensywę naziemną.

039

Celem jest dotarcie do hangaru (9). Uważaj, ponieważ zarówno budynek, jak i plac przed nim są silnie bronione przez wrogich żołnierzy. Koniecznie korzystaj z osłon zapewnianych przez różne obiekty na placu.

040

Po dotarciu do hangaru podejdź do czerwonej zbrojowni i spróbuj wejść do środka przez drzwi (10). Kiedy się to nie uda pomóż dostać się na górę Hadirowi (11), po czym sam wdrap się na dach. Następnie otwórz właz i rozpraw się z obrońcami.

Po chwili nastąpi wroga kontrofensywa, w której wezmą udział żołnierze i pojazdy opancerzone. Ukryj się i poczekaj, aż otrzymasz komunikat o wsparciu powietrznym. Przenieś się wtedy na pokład śmigłowca (identycznie, jak na drona) i poczekaj, aż uzyskasz kontrolę nad działkiem.

041

Od tego momentu zacznij ostrzeliwać wrogie ciężarówki (12) oraz pojazdy opancerzone (13), a także żołnierzy. W tym celu korzystaj z rakiet i pokładowego działka. Kontynuuj atak, aż zniszczysz wszystkie pojazdy i pozbędziesz się większości żołnierzy. Potem będziesz mógł rozprawić się z niedobitkami lub puścić ich wolno. Bez względu na podjętą decyzję misja się zakończy.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Porządki: antyterroryści, szturm na dom

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - W ukryciu: Farah, tłumik, śmigłowce

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami