Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Infinity Ward pracuje nad Call of Duty "nowej generacji". Vanguard nie spełnił oczekiwań

Przygotowano „najambitniejszy” plan dla serii.

W ramach publikacji nowego raportu finansowego szefowie Activision Blizzard poinformowali, że pracami nad tegorocznym Call of Duty kieruje Infinity Ward.

Renomowane studio odpowiada również za najnowszą aktualizację darmowego Warzone, powiązaną z płatną odsłoną cyklu. Wydawca zapewnia, że zespół przygotowuje „najambitniejszy plan w historii serii”, ale szczegółów nie ujawniono.

Do wieści odniosło się samo Infinity Ward. Na Twitterze deweloperzy stwierdzili, że „Call of Duty nowej generacji pojawi się wkrótce”. Przypomnijmy, że według nieoficjalnych informacji, powstająca gra jest kontynuacją Modern Warfare i opowie o wojnie karteli narkotykowych.

Activision jednocześnie przyznało, że ubiegłoroczna odsłona cyklu zawiodła oczekiwania firmy. Sprzedaż Vanguard była gorsza od wyników Black Ops Cold War, spadło także zaangażowanie w darmowym Warzone. To przełożyło się na niższe przychody generowane przez serię.

Zobacz na YouTube

Koncern poinformował również, że stale rozszerza zasoby poszczególnych studiów deweloperskich. Celem rozbudowywania zespołów są między innymi prace nad „nowymi, nieogłoszonymi tytułami w uniwersum Call of Duty”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Modern Warfare

Video Game

Call of Duty: Vanguard

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze