Call of Duty: Modern Warfare - W ukryciu: Farah, tłumik, śmigłowce

Trzecia misja fabularna rozgrywana w Urzykistanie.

Kolejna misja fabularna w Call of Duty: Modern Warfare, która rozpocznie się po ukończeniu zadania o nazwie Piccadilly. Ponownie wcielamy się w postać Aleksa, który tym razem pomaga bojownikom w walce z Rosjanami.

016

Po scence początkowej podejdź do Hadira i podnieś materiały wybuchowe. Następnie wejdź po drabinie na górę i podnieś z blatu ubranie cywilne. Zanim wyruszysz z Farah (1) na miasto, ukryj broń (2).

017

Podążaj cały czas za dziewczyną, aż do miejsca gdzie dojdzie do rozdzielenia grupy. Odczekaj chwilę i podnieś pustaka (3) z lewej, po czym przejdź przez główne przejście (4).

018

Idź cały czas przed siebie, obserwując po drodze poczynania Farah. W pewnej chwili dotrzesz do żołnierza (5) bijącego kobietę. Zakradnij się od tyłu i wyeliminuj go po cichu (6).

019

Zacznij ponownie podążać za Farah. Po chwili traficie na uliczkę z rosyjskimi żołnierzami, a celem będzie przeszukanie pobliskich wraków. Udaj się wtedy do budynku (7), gdzie znajdziesz niesprawny pojazd. Podejdź do maski i przeszukaj mechanikę. W ten sposób zdobędziesz prowizoryczny tłumik.

020

Wróć na uliczkę i skieruj się na prawo od ciężarówki, korzystając z przykucnięcia. Zajmij dobrą pozycję i przy pomocy wyciszonej broni załatw dwóch żołnierzy (8).

021

Wyrusz za Farah i wyeliminuj kolejną grupę rywali w pokoju z lewej. Przechodząc przez niego warto podnieść noże do rzucania (9), leżące na biurku z prawej.

Zniszczenie helikopterów i ucieczka

Przejdź z kompanką przez budynek, po drodze ukrywając broń. Po chwili trafisz na plac, gdzie odbywa się egzekucja.

022

Udaj się w lewo i kontynuuj, aż do miejsca, gdzie zobaczysz dwa śmigłowce (10, 11). Kiedy wylądują nowym celem będzie ich wysadzenie.

023

Zejdź na dół i skręć w uliczkę z prawej. W pierwszym pomieszczeniu (12) z lewej znajdziesz na półce celownik do pistoletu. Skieruj się do drugiego przejścia (13), gdzie po cichu wyeliminuj strażnika.

024

Przejdź przez budynek i wyeliminuj szybko dwóch żołnierzy w zaułku. Rusz przed siebie, wejdź na górę po drabinie i skieruj się do niskiego przejścia (14) z prawej.

025

Podejdź do szczeliny na wprost i wyeliminuj dwóch strażników (15). Następnie udaj się na schody, które znajdują się za nimi.

026

W ten sposób dotrzesz do pierwszego śmigłowca. Możesz po cichu wyeliminować lokalnych żołnierzy (16) lub poczekać, aż nie będą patrzeć na maszynę. Zakradnij się wtedy do niej i zamontuj ładunki wybuchowe (17).

027

Wróć w pobliże drabiny i rusz przed siebie (18). Dotrzesz do pomieszczenia z psem w klatce (możesz się go pozbyć) oraz schodami z lewej. Udaj się na nie.

028

Po wejściu na kilka stopni Farah poinformuje o strażniku (19), którego wyeliminuj po cichu. Wejdź na górę, a po tym, jak znajoma pozbędzie się pilota, podłóż drugi ładunek wybuchowy.

029

Wycofaj się i skorzystaj z drabiny, żeby wrócić do Farah (20). Udaj się za nią i zdetonuj ładunki przy śmigłowcach.

030

Następnie zacznij biec za dziewczyną. Po tym, jak na placu pojawią się ciężarówki, a żołnierze pobiegną dalej, zeskocz na dół i wczołgaj się (21) pod samochód transportowy (22).

031

Na znak znów zacznij biec za Farah i podążaj za nią cały czas, uciekając kolejnym grupom wrogów. W pewnej chwili dotrzecie na podwórze z dużą ilością ciał. Połóż się na ziemi i nie ruszaj się, kiedy pojawią się żołnierze (23). Na znak Farah wyeliminuj pozostałych wrogów i kontynuuj ucieczkę.

032

Podążaj za dziewczyną, aż dotrzecie do kryjówki. Kiedy wejdziecie do budynku skorzystaj z drabiny, aby dostać się do podziemi (24), co zakończy zadanie.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Wojna zastępcza: drony, lotnisko, wsparcie

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - Piccadilly: terroryści, cywile, zakładnicy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami