Call of Duty: Modern Warfare - pokaz kampanii fabularnej pod koniec września

Ujawniono harmonogram.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare opublikowali harmonogram prezentacji i wydarzeń przedpremierowych związanych z grą. Okazuje się, że pod koniec września deweloperzy ujawnią materiały z kampanii fabularnej tytułu.

Przypomniano, że w dniach 12-16 września na PS4 odbędą się testy trybu wieloosobowego strzelanki. Natomiast w tygodniu rozpoczynającym się 16 września Infinity Ward zamierza przedstawić szczegóły o rozgrywce międzyplatformowej.

Z kolei pomiędzy 19 a 23 września autorzy przeprowadzą kolejną fazę bety. Tym razem szansę zapoznania się z produkcją otrzymają nie tylko właściciele PlayStation 4, ale również posiadacze pozostałych platform docelowych - PC i Xbox One.

Na końcówkę września zaplanowano zaś pierwszy publiczny pokaz rozgrywki z kampanii fabularnej, choć dokładnego terminu prezentacji nie ujawniono. Z dotychczasowych informacji wynika, że opowieść jest przepełniona realistyczną przemocą.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare - premiera i najważniejsze informacje

To nie wszystko, ponieważ 7 października deweloperzy przedstawią detale o Spec Ops, czyli trybie nastawionym na kooperację. W wariancie we współpracy ze znajomymi wykonamy szereg różnorodnych zadań.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One. Gra jest próbą zresetowania współczesnej odnogi cyklu.

Następnie: Gears 5 - porównanie graficzne wersji PC, Xbox One i Xbox One X

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami