Days Gone - Wojna, którą możemy wygrać; Odbijemy ten świat; Nigdy nie trać nadziei

Zwiedzamy obóz z pułkownikiem Garretem, rozprawiamy się z bandytami i ratujemy Justine Norwood.

Misja ta rozpocznie się automatycznie po dotarciu na Wyspę Magów razem z kapralem Kourim w ramach zadania Nie mam jej zdjęcia. Po dotarciu do cela od razu rozpocznie się scenka, w której poznasz pułkownika Garreta. Wojskowy przedstawi nowych rekrutów, w tym bohatera, oraz powie, jakie zasady panują w obozie.

144

Po zakończeniu sceny wyrusz za pułkownikiem, który oprowadzi bohatera po bazie. W ten sposób poznasz między innymi medyka, specjalistę od materiałów wybuchowych, a na samym końcu długo poszukiwaną Sarę (1).

Misja: Odbijemy ten świat

Zadanie stanie się dostępne po tym, jak Garret oprowadzi Deacona po obozie. Aby je rozpocząć możesz udać się do Kouriego, którego znajdziesz w obozie na północny zachód od Wyspy Magów - nie jest to jednak warunek konieczny.

145

Żeby uporać się z misją należy rozprawić się z lokalnymi bandytami. W tym celu udaj się na wschód i oczyść z wrogów obóz wypadowy (2) nad Cascade Lakes. Uważaj, ponieważ jest on dość silnie broniony, ale sporo okolicznych osłon sprawia, że możesz dość łatwo ukrywać się przed wrogim ostrzałem. Wejście do bunkra znajdziesz przy skrzyniach tuż obok torów.

Jeśli okaże się, że po przejęciu obozu Kouri nie skontaktował się z bohaterem, to możliwe, że będziesz musiał oczyścić jeszcze jeden obóz (3) położony na południe od poprzedniego. Kiedy w końcu otrzymasz od Kouriego wiadomość, to wróć do niego co zakończy zadanie.

Misja: Nigdy nie trać nadziei

Zadanie pojawi się niedługo po oprowadzeniu bohatera po obozie przez pułkownika Garreta. Celem będzie udanie się do wyznaczonego miejsca na wschód od Wyspy Magów i odnalezienie zaginionej żołnierki - Justine Norwood.

146

Po dotarciu na miejsce zobaczysz tory zastawione wagonami. Za nimi znajduje się obóz bandytów, gdzie przetrzymywana jest dziewczyna. Zacznij od przyjęcia pozycji za osłoną i pozbądź się snajpera (4).

147

Następnie zacznij przedzierać się przez kolejne wagony, eliminując przy tym wrogów. Uważaj, bo w jednym z wagonów znajduje się przeciwnik z miotaczem ognia (5). Najlepiej posłać mu granat.

148

Po przebiciu się przez pierwszą część bazy dotrzesz do tunelu. Kontynuuj stopniowe rozprawianie się z wrogami, aż oczyścisz całą okolicę. Wtedy wystarczy dojść na koniec tunelu i uwolnić poszukiwaną dziewczynę (6), kończąc tym samym całe zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami