Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Reżyser Days Gone dołącza do twórców Tomb Raider

Jeff Ross w Crystal Dynamics.

Reżyser Days Gone znalazł nową pracę. Jeff Ross poinformował, że dołączył do Crystal Dynamics, czyli zespołu odpowiedzialnego za rozwój serii Tomb Raider.

Deweloper po opuszczeniu studia Bend zasłynął wypowiedziami, w których opowiadał między innymi o pomysłach na odrzucony sequel wspomnianej gry czy odsłonę Uncharted o młodym Sullym. Krytykował też Sony, zwracając uwagę, że firma chwaliła się sprzedażą Ghost of Tsushima, choć jego produkcja osiągnęła lepszy wynik.

Z radością informuję, że pracuję teraz w niesamowitym Crystal Dynamics na stanowisku dyrektora ds. projektowania. Mogę jedynie powiedzieć, że jestem podekscytowany projektem, zwłaszcza, że zespół składa się z naprawdę wspaniałych ludzi” – pisze Ross na Twitterze.

Nie wiadomo, czym dokładnie zajmie się deweloper. Niewykluczone, że pomoże w pracach nad potwierdzoną wczoraj następną odsłoną serii Tomb Raider, która powstaje na silniku Unreal Engine 5.

Natomiast sam Ross zachęca innych zainteresowanych, by również dołączyli do Crystal Dynamics – studio poszukuje obecnie pracowników na szereg różnorodnych stanowisk związanych z grafiką, dźwiękiem, czy produkcją.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze