Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - Jeszcze mi nie rozkazujesz; Cel na ich plecach; Nie mam jej zdjęcia

Docieramy z kapralem do uciekiniera i wybieramy się na wzgórze wspomnień.

Zadanie jest kontynuacją misji Na skraju wyginięcia, w której wraz z kapralem Kourim tropiłeś obozowego zbiega (wątki fabularne - oficer i dżentelmen, dobry żołnierz). Okazało się, że trop prowadzi do opuszczonego tartaku, na teren którego teraz wejdź.

Kiedy to uczynisz rozpocznie się animowana scenka, w której poszukiwany zbieg weźmie za zakładniczkę młodą dziewczynę. Strażnicy rozstawią się w tym czasie w terenie. Celem będzie ich wyeliminowanie i uwolnienie dziewczyny.

Poczekaj chwilę, aż wartownicy się rozejdą. Możesz wprawdzie rozpocząć otwartą z rywalami od frontu (1), ale możesz też nieco poczekać i skierować się w prawo (2). Po chwili wartownicy rozejdą się bowiem tak, że będzie można ich eliminować jednego po drugim po cichu.

Gdyby do otwartej walki jednak doszło, to korzystaj z licznych osłon i rozprawiaj się z kolejnymi przeciwnikami. W pierwszej kolejności postaraj się zabić snajpera (3) stojącego na dachu budynku na lewo od miejsca, w którym rozpoczynała się misja.

Po oczyszczeniu terenu udaj się do zagłębienia w ziemi (4) znajdującego się pod zielonym budynkiem. Dotrzesz w ten sposób do drzwi, za którymi dość nieoczekiwanie pojmana dziewczyna zabiła uciekiniera. Po scence wróć do Kouriego.

Rozpocznie się wspominkowe zadanie Cel na ich plecach - wyrusz z kapralem do wskazanego miejsca, gdzie Deacon kolejny raz odwoła się do wspomnień z Sarą. Po jej zakończeniu wróć z kapralem do obozu, kończąc przy okazji nowe krótkie zadanie o nazwie Nie mam jej zdjęcia.


O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze