Days Gone - Nero: punkt na przełęczy Żelazny Stok (punkt medyczny)

Przywracamy zasilanie i zdobywamy iniektor oraz nagranie.

Jest to kolejne miejsce, które warto odwiedzić w celu zdobycia iniektora, dzięki któremu możemy podnieść statystyki związane ze zdrowie, wytrzymałością lub skupieniem przy strzelaniu.

nerom81

Punkt ten znajduje się w zachodniej części mapy, na południe od obozu Hot Springs, w którym szefową jest Tucker. Punkt Nero (1) leży nieopodal drogi ciągnącej się wzdłuż wzgórz na południu.

nerom82

Po dotarciu na miejsce dobrze jest wspiąć się na pobliskie wzgórze i skorzystać z lornetki, żeby oznaczyć przeciwników. Jeśli posiadasz karabin snajperski, to będzie to idealne miejsce do eliminowania kolejnych wrogów (2).

nerom83

Po oczyszczeniu terenu warto rozprawić się ze wszystkimi głośnikami. Znajdziesz je zarówno na głównych budynkach, jak i stróżówkach. Kiedy to uczynisz udaj się po kanister (3) - jeden z nich znajdziesz przy niebieskim kontenerze, a drugi w jednym z namiotów.

nerom84

Następnie podejdź z nim do generatora (4) stojącego przy drodze i napełnij go benzyną. Przy próbie włączenia okaże się, że jest uszkodzony. Użyj złomu (w pobliżu jest go sporo), aby naprawić usterkę, a następnie aktywować generator. Teraz wystarczy wejść do głównego budynku (5), gdzie znajdziesz iniektor oraz nagranie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami