Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - Nero: punkt Nero przy tunelu Santiam (punkt medyczny)

Placówka medyczna leżąca przy kryjówce hordy świrusów.

Kolejny punkt Nero znajdziesz na południu obszaru o nazwie Lost Lake, do którego trafisz wraz z postępami w kampanii fabularnej. Na bieżącej stronie dowiesz się:

  • Gdzie znajduje się tunel Santiam
  • Jakie niebezpieczeństwa przy nim czyhają
  • Gdzie znaleźć bezpiecznik i kanister z paliwem
  • W jaki sposób dostać się do placówki medycznej

Poszukiwany punkt Nero (1) znajduje się na południu Lost Lake. Jest to teren ze strefą lęgową, w której znajdziesz kilka gniazd świrusów. Przed przystąpieniem do próby wejścia do placówki warto spalić wszystkie gniazda.

Zachowaj jednak dużą ostrożność, ponieważ w okolicy może znajdować się horda. Po zniszczeniu strefy lęgowej duże skupisko świrusów odejdzie, ułatwiając wejście do placówki.

Kiedy droga będzie wolna trzeba będzie zadbać o dwie rzeczy - paliwo i bezpiecznik. Kanister (2) znajdziesz w namiocie naprzeciwko budynku. Stoi na lewo od wejścia. Aby dostać się do generatora wystarczy wejść na górę przez dach po skrzyniach z prawej (przy okazji warto wyeliminować głośniki).

Druga sprawa to bezpiecznik. Pierwszy ślad, który do niego prowadzi, to zwłoki leżące przy siatce z prawej strony od drogi. Doprowadzą do wejścia (3) z prawej strony tunelu. Odblokujesz je po spaleniu gniazda świrusów, a sam bezpiecznik znajdziesz w skrzyni z lewej strony.

Kiedy będziesz już w jego posiadaniu, to wystarczy włożyć go do skrzynki elektrycznej (4). Następnie uruchom generator i wejdź do placówki, gdzie jak zwykle znajdziesz iniektor i nagranie dźwiękowe.


O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze