Days Gone - Płynęły niczym zasklepione rzeki; Widzisz, co zrobili

Śledzimy hordę i zdobywamy plany kopalń z materiałami wybuchowymi.

Misja aktywuje się automatycznie po ukończeniu zadania o nazwie Jakaś strefa wojny. Odnajdź w obozie Żelaznego Mike'a i rozpocznij z nim rozmowę. Po chwili bohater wyjdzie z szefem obozu na spacer.

Podążaj za mężczyzną w czerwonej bluzie. Początkowo nie będzie żadnego niebezpieczeństwa. Po dotarciu na bagna rozpraw się z kilkoma świrusami, które utknęły w błocie.

046

W pewnej chwili dojdziecie do głównej drogi, gdzie natkniecie się na hordę świrusów (1). Zacznijcie podążać za nią, pamiętając o zachowaniu odpowiedniej odległości. Na końcu świrusy wejdą do jaskini a Deacon z Mikiem wpadną na pomysł, aby wysadzić ją w powietrze.

Po ustaleniu planu zacznij wracać za Mikiem do obozu. Kiedy tam dotrzecie zadanie się zakończy.

Misja: Widzisz, co zrobili

Zadanie to rozpocznie się automatycznie po powrocie z Mikiem do obozu. Celem będzie udanie się do miasteczka i zdobycia informacji na temat materiałów wybuchowych w kopalniach.

047

Wsiądź na motocykl i zacznij jechać za swoim kompanem. Po dotarciu na miejsce omijaj świrusy i idź dalej za Mikiem, który wejdzie do budynku z grupą zmasakrowanych ciał. Podejdź do zwłok komisarza (2) i podnieś z nich klucz.

048

Po jego zdobyciu udajcie się do biura komisarza, gdzie znajdziecie plany kopalń. Okaże się również, że w mieście pojawili się bandyci. Po przejęciu kontroli nad Deaconem rozpraw się z pierwszą grupą rywali (3), która pojawi się na parterze. W tym momencie rozpocznie się kolejna misja o nazwie Mogę na ciebie liczyć?

049

Wyjdź z budynku i podążaj za Żelaznym Mikiem. Bandyci będą walczyć na ulicach ze świrusami, co nieco ułatwi prowadzenie pojedynków. Przebijaj się przez kolejne grupy nieprzyjaciół, uważając przy tym na snajpera (4) na dachu stacji benzynowej. Na końcu dotrzecie do motocykli, na których wróćcie do obozu, gdzie zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami