Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - W dzień urodzin Heroda

Kolejna misja, w której podsłuchujemy naukowców Nero.

Misja rozpocznie się po powrocie z misji o nazwie Widzisz, co zrobili, na którą bohater wyruszył z Żelaznym Mikiem. W tym zadaniu celem będzie ponowne zdobycie informacji od badaczy Nero. Zacznij od skierowania się do punktu na zachodzie mapy, który zostanie zaznaczony.

Po dotarciu na miejsce zobaczysz śmigłowiec, który po chwili wyląduje w pobliżu zabudowań. Zacznij kierować się w jego stronę.

Pierwszą sprawą będzie podłożenie podsłuchu śmigłowcowi (1). Skorzystaj z pobliskich krzaków, aby ukryć się przed wzrokiem strażników. Kiedy się rozejdą poczekaj chwilę, aż żołnierz (2) z prawej nie będzie patrzył w stronę maszyny, po czym wyrusz do niej i podłóż pluskwę.

Kiedy to zrobisz trzeba będzie zakraść się do badaczki i podsłuchać jej informacji. Wycofaj się nieco i obejdź cały budynek z lewej lub prawej strony tak, żeby nie bohatera nie wypatrzyli wrogowie. Podejdź do drabiny (3) i wejdź po niej na górę. Kilka kroków przed sobą zobaczysz dziurę w ziemi, przez którą możesz podsłuchiwać badaczkę.

Po chwili podsłuchiwana osoba wraz ze strażnikiem opuszczą budynek i zaczną kierować się w prawo. Nie schodź na ziemię, tylko udaj się w prawo i podejdź do okna. Z tego miejsca będziesz mógł dalej podsłuchiwać pracownicę Nero (4). Kiedy zbierzesz wystarczającą liczbę informacji wróć do motocykla, co zakończy zadanie.


O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze