Days Gone - Co oni ci zrobili

Ratujemy Lisę z rąk wieczystych.

Kolejna misja fabularna, związana z wątkiem Jesteś bezpieczna, rozpocznie się po dostarczeniu Boozerowi maści z lawendy na poparzenia w zadaniu Musisz mi dać kilka dni. Bohater otrzyma wiadomość od Ady Tucker, że wieczyści zaatakowali obóz i uprowadzili Lisę.

Naszym celem będzie dotarcie do dziewczyny i uwolnienie jej z rąk fanatyków. Zacznij od skierowania się do punktu zaznaczonego na mapie. Dotrzesz do miejsca z kilkoma porzuconymi autami i budynkami. Skorzystaj z trybu przetrwania, żeby zlokalizować plecak leżący na ulicy. Ślady wskażą, że należy kierować się po jezdni w górę.

010

Po drodze będziesz początkowo natykał się na pojedynczych wieczystych (1), do których najlepiej się zakradać i eliminować po cichu od tyłu. Dobrze sprawdzi się też broń z tłumikiem.

Droga prowadzi do jaskini, przez którą należy przejść. W prawej odnodze znajdziesz dwóch rywali, których się pozbądź, po czym przejdź przez ten obszar. Wrócisz na ulicę, a ilość wrogów zacznie się zwiększać, dlatego dobrze będzie ich eliminować przy pomocy broni z tłumikiem.

011

W pewnej chwili dotrzesz do miejsca ze sporą grupą wrogów (2) oraz snajperem. Korzystaj z okolicznych głazów w celu zapewnienia sobie osłony, po czym po kolei ostrzeliwuj kolejnych przeciwników. Snajpera najlepiej pozbyć się z karabinu wyborowego lub podkradając się za głazami z lewej strony drogi.

012

Na szczycie góry znajdują się drewniane zabudowania. Po oczyszczeniu ich z wrogów zlokalizuj związaną Lisę (3), która leży na ziemi. Podejdź do niej i obejrzyj scenkę, w której bohater uwolni dziewczynę.

013

Teraz trzeba będzie wrócić z nią do motoru. W drodze powrotnej pojawią się kolejni wrogowie (4). Mogą zagrażać dziewczynie, dlatego ważne jest, aby szybko szukać osłon i rozprawiać się z nimi bez zbędnego przedłużania walk.

Tu przed motocyklem natkniesz się na ostatnią grupę rywali. Po rozprawieniu się z nimi wejdź na maszynę razem z Lisą i udaj się we wskazane na mapie miejsce, czyli skrzyżowanie dróg, gdzie dziewczyna zostanie odebrana przez dawną znajomą Deacona o imieniu Rikki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami