Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - Musisz mi dać kilka dni

Zdobywamy kwiaty lawendy na maść na poparzenia Boozera.

Po zakończeniu retrospekcji w misji Wyrywałem już chwasty bohater przypomni sobie, w jaki sposób stworzyć maść pozwalającą na szybsze gojenie się oparzeń. W tym celu niezbędne będzie zdobycie kwiatów lawendy.

W tym momencie na północy mapy, w pobliżu punktu Nero nad Horse Lake, zostanie zaznaczone miejsce, gdzie należy szukać lawendy.

Udaj się we wskazane miejsce, zachowując szczególną ostrożność przy pociągu na wiadukcie. W jego pobliżu znajduje się bowiem horda świrusów (1). Jeśli zaalarmujesz ich swoją obecnością, to najlepszą taktyką będzie wejście na motocykl i szybkie oddalenie się od tej niebezpiecznej grupy.

Głównym celem jest dotarcie w pobliże sporych rozmiarów jeziora. Przy nim też uważaj, ponieważ możesz tu natknąć się na pojedyncze świrusy (2). Najlepiej zakradać się do nich i eliminować je po cichu z zaskoczenia.

Kwiaty lawendy (3) rosną tuż przy jeziorze. Podążaj wzdłuż brzegu i zerwij trzy z nich, uważając cały czas, aby nie zbliżyć się za bardzo do hordy (4). Kiedy zdobędziesz potrzebne kwiaty wróć z nimi do kryjówki, gdzie porozmawiaj z Boozerem. W tym momencie misja się zakończy.


O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze