Days Gone - powiększanie ekwipunku, zwiększanie ilości wolnego miejsca

Umiejętności: Przydatne brzemię oraz Podbicie stawki.

Jednym z ważniejszych elementów Days Gone jest element surwiwalu, czyli przetrwania w trudnych warunkach. Główny bohater nie musi wprawdzie martwić się o potrzeby fizjologiczne, ale eksploracja i zbieranie różnych przydatnych rzeczy, jest praktycznie niezbędne do przeżycia.

Szybko może się jednak okazać, że pojemność ekwipunku bohatera jest niewystarczająca do ilości elementów, jakie chcemy przenosić.

Dlatego na obecnej stronie dowiesz się:

  • Jak zwiększyć ilość miejsca w ekwipunku
  • Jakie umiejętności są z tym związane
  • W jaki sposób zwiększyć ilość przenoszonej amunicji

Zacznijmy od tego, o jakie konkretnie przedmioty chodzi. Są to materiały używane do napraw i tworzenia innych rzeczy (złom), broń miotana (np. koktajle mołotowa) oraz pułapki.

ekw1

Początkowo możemy unieść dziesięć sztuk złomu i po trzy z pozostałych kategorii. Aby powiększyć nasz ekwipunek należy rozwinąć u bohatera umiejętność Przydatne brzemię (1), która znajduje się w kategorii przetrwanie. Jest to zdolność czwartego poziomu, a do jej rozwinięcia wymagane jest sześć innych umiejętności z kategorii przetrwanie.

Po odblokowaniu umiejętności podwoisz liczbę możliwych do przenoszenia przedmiotów. Od tej pory będziesz mógł zatem posiadać 20 sztuk złomu i po 6 sztuk broni miotanej oraz pułapek.

ekw2

W przypadku przenoszonej przez bohatera amunicji do broni palnej sprawa wygląda podobnie. Jeżeli chcesz zwiększyć liczbę pocisków znajdujących się przy bohaterze, to należy rozwinąć umiejętność Podbicie stawki (2), która znajduje się na piątym poziomie Walki dystansowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami