Mortal Kombat 11 - pierwsze oceny i opinie mediów

Jedna z najlepszych odsłon cyklu.

Dzisiaj - 23 kwietnia - na PC, PS4 i Xbox One debiutuje Mortal Kombat 11, czyli kolejna odsłona cyklu bijatyk od studia NetherRealm. Niektóre serwisy opublikowały już swoje recenzje tytułu.

Dziennikarze uważają, że produkcja jest jedną z najlepszych części serii. Zgodnie twierdzą, że wiele elementów składowych gry, w tym kampania fabularna oraz kod sieciowy, wykonano na bardzo wysokim poziomie.

Recenzenci chwalą system walki, który jest przystępniejszy niż w poprzednich odsłonach, choć starcia nie straciły na swojej efektowności. Do plusów zaliczają rozbudowany samouczek, uczący podstaw rozgrywki oraz ciosów poszczególnych postaci.

Krytykowana jest jednak Krypta, czyli tryb pozwalający odblokować przedmioty kosmetyczne dla wojowników. Otrzymywane przez gracza nagrody są generowane losowo, więc aby zdobyć wymarzony ekwipunek, trzeba wielokrotnie brać udział w zmaganiach.

Przykładowe oceny:

  • IGN - 9/10
  • GameSpot - 8/10
  • Shacknews - 7/10
  • PushSquare - 7/10
  • GamesRadar+ - 4,5/5
  • USGamer - 3,5/5
mortal_kombat_11_recenzje
W nowym Mortal Kombat nie zabrakło Raidena

Zobacz: Mortal Kombat 11 - premiera i najważniejsze informacje

W najnowszej odsłonie cyklu bohaterowie mierzą się z Kroniką - władczynią czasu, dążącą do przepisania historii na nowo. W związku z tym wojownicy spotykają swoich odpowiedników z przeszłości.

Mortal Kombat 11 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One, a w maju pojawi się na Switch. Nasza recenzja wkrótce, a warto zaznaczyć, że do końca tygodnia trwa akcja, dzięki której można za darmo otrzymać dwie pizze - wystarczy zaprezentować, jak ze znajomym gramy w bijatykę.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami