Sekiro: Shadows Die Twice - podobnie jak inne gry studia From Software - wyróżnia się wysokim stopniem trudności. Jeden z graczy zdołał jednak pokonać wszystkich bossów bez otrzymania ani jednego obrażenia.

Uwaga na spoilery (dotyczące przeciwników)

Internauta o pseudonimie horheristo opublikował wideo zapis starć ze wszystkimi bossami. W trakcie każdego z pojedynków ani razu nie został trafiony przez wrogów - kluczem okazało się unikanie i parowanie ciosów.

Co ciekawe, w poszczególnych walkach użytkownik koncentrował się na zlikwidowaniu oponenta w jak najkrótszym czasie. To oznacza, że starał się stosować agresywną taktykę, atakując szybko i bez zbędnej zwłoki.

Gracz przekonuje jednocześnie, że podczas potyczek nie wykorzystywał błędów gry ani nie używał kodów. Aby dodatkowo utrudnić sobie wyzwanie, zmagania toczył w trybie Nowa Gra Plus 2, gdzie przeciwnicy są znacznie mocniejsi.

Pozycja jest jednym z najbardziej wymagających projektów japońskiego studia From Software. Z tytułem mają problemy nawet weterani trylogii Dark Souls, a wielu wpada w pułapkę zastawioną przez latającego wroga.

sekiro_wyzwanie
W walce bohater korzysta z protezy ręki

Zobacz: Sekiro: Shadows Die Twice - Poradnik, Solucja

Gra ukazała się 22 marca na PC i konsolach. „To doskonała produkcja o niesamowitym i niepowtarzalnym klimacie. Każdy fan gatunku po prostu musi w to zagrać” - czytamy w naszej recenzji Sekiro: Shadows Die Twice.

Źródło: VG247

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki