Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trwa nalot atomówek na dom Phila Spencera (w Fallout 76)

Ciekawe dlaczego!

Dom Phila Spencera jest obecnie regularnie atakowany przez bomby atomowe. Mowa na szczęście o domu w Fallout 76, a nie w prawdziwym świecie.

Można tylko się domyślać, dlaczego gracze postawili na takie zachowanie pod adresem szefa działu gier w Microsofcie. Ofensywa rozpoczęła się - z pewnością całkiem przypadkowo - dzień po zamknięciu czterech oddziałów Bethesdy.

Sytuację zauważył użytkownik „Sam__Snydes” w serwisie X. Jak dobrze wiadomo, Spencer w świecie Xbox figuruje pod nazwą konta „P3” i właśnie baza założona przez takiego użytkownika jest obecnie regularnie atakowana przez bomby atomowe.

Obecnie placówka znajduje się w samym centrum czerwonego okręgu, oznaczającego podwyższone promieniowanie. Samo zabicie innej postaci w ten sposób jest dość trudne, ponieważ atomówki służą głównie do eliminowania najpotężniejszych bossów, a poza tym rozgrywka PvP jest opcjonalna.

Pozostaje oczywiście promieniowanie, ale wydaje się, że bombardowanie jest akcją bardziej symboliczną niż niszczycielską. Zwłaszcza że wejście w posiadania atomówki nie jest proste i wymaga wielu cennych materiałów.

Jeden z graczy - „real1090jake” - pochwalił się nawet, że to on jest jednym z atomowych napastników. Podzielił się nawet zrzutem z ekranu, na którym spotkał w grze samego Spencera, który przybył najwyraźniej sprawdzić, co słychać w jego bazie.

Read this next