Metro Exodus - nowe obrazki prezentują zmutowane zwierzęta

Oraz postacie niezależne.

W okresie świątecznym twórcy Metro Exodus na oficjalnym profilu produkcji w serwisie Facebook opublikowali nowe obrazki z gry osadzonej w uniwersum wykreowanym przez Dmitirja Głuchowskiego.

Ilustracje przedstawiają między innymi zmutowane zwierzęta. Na jednej pokazano niedźwiedzia, wyróżniającego się wysoką odpornością na strzały z broni palnej, a na innej dużych rozmiarów pająka atakującego kokonami z sieci.

01
Sympatyczny niedźwiedź
02
Pająki bywają niebezpieczne

Screenshoty prezentują również trójkę postaci niezależnych, które gracze zapewne spotkają podczas rozgrywki - specjalistę od broni Stepana, byłego strażnika amerykańskiej ambasady Sama i kazachskiego medyka Damira.

03
Stepan
04
Sam
05
Damir

Pozostałe grafiki przedstawiają zamknięte lokacje, wśród których jest pomieszczenie z arsenałem oraz należący najprawdopodobniej do jednego z bohaterów pokój z biurkiem. Do tego obrazek z terenem pokrytym śniegiem.

06
W postapokaliptycznym świecie broń to podstawowy element wyposażenia
07
Rodzinna atmosfera
08
Prawie jak w domu
09
Zabawy na śniegu

Założenia rozgrywki pozostają podobne, jak w dwóch poprzednich częściach cyklu, jednak większy nacisk położono na przetrwanie. Nie zabraknie bardziej otwartych przestrzeni, choć to wciąż nie open-world.

Metro Exodus zadebiutuje 15 lutego na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami