Fallout 76 z większym schowkiem i zmianami w czacie głosowym

Usprawnienia po testach.

Na forum Reddit przedstawiciele Bethesdy opublikowali wpis, w którym tłumaczą, jakich zmian doczeka się Fallout 76 w najbliższej przyszłości. Wśród nowości pojawiają się elementy, na które gracze zwracali uwagę podczas testów beta.

Produkcja zacznie obsługiwać monitory ultrapanoramiczne (o proporcjach 21:9), dzięki czemu obraz zostanie wyświetlony na całej powierzchni ekranu. Nie zabranie też zwiększenia schowka w bazie - aktualnie wartość pojemności wynosi 400 jednostek.

Deweloperzy chcieli symulować żyjący świat, dlatego domyślnie każdy gracz miał cały czas włączoną komunikację głosową. Ze względu na sugestie użytkowników, twórcy wprowadzą też opcję push-to-talk, która wymaga uprzedniego naciśnięcia klawisza.

fal2
Bethesda przygotowuje się na premierę

Nie pojawi się natomiast opcja modyfikowania FOV, czyli pola widzenia. Spowoduje to bowiem problemy z animacjami i wykrywaniem kolizji.

Deweloperzy naprawiają też inne błędy, jak losowe dźwięki wystrzałów czy nieprawidłowo działający wskaźnik głodu.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One. To pierwsza gra wieloosobowa z serii. Twórcy określają ją mianem „rozgrywki solo, ale wspólnej”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami