Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 76 będzie za darmo w Amazon Prime - idealnie na premierę serialu

Trwa podgrzewanie atmosfery.

Wygląda na to, że Amazon planuje w tym miesiącu prawdziwą ucztę dla fanów uniwersum Fallouta. Nie tylko zobaczymy pierwsze odcinki serialu na bazie kultowej serii gier, ale abonenci będą mogli także odebrać za darmo jedną z najbardziej lubianych odsłon cyklu.

Jak możemy się dowiedzieć z opublikowanej informacji prasowej, Fallout 76 będzie dostępny do odebrania za darmo w usłudze Amazon Prime Gaming od 11 kwietnia - dołączy tym samym do udostępnionych już teraz Fallout 2 oraz Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Tytuł będzie można aktywować w sklepie Microsoft Store na komputerach.

Zobacz na YouTube

Tego samego dnia w serwisie Amazon Prime Video pojawi się także pierwszy odcinek wyczekiwanego serialu „Fallout”. Wszystkie osoby, które opłacają abonament Amazon Prime i mają dostęp do serwisu Prime Video, będą mogły także odebrać grę poprzez witrynę Prime Gaming - wszystkie benefity zawarte są w cenie jednej subskrypcji.

Przypomnijmy, że najnowszy dodatek do Fallout 76 - zatytułowany Atlantic City Boardwalk Paradise - pozwala graczom udać się do postapokaliptycznej wersji wspomnianego miasta. W czasie wojny miasto zostało uznane za cel o niskim priorytecie, dlatego w sporej części oparło się nuklearnym zniszczeniom, a po wojnie powstała tu ostoja rozrywki i względnej normalności, dzięki której ocaleni mogą na chwilę zapomnieć o trudach pustkowi dookoła.

Jednocześnie rozpoczął się 15 sezon rozgrywek, tym razem utrzymany w konwencji wakacji i hazardu i zatytułowany The Big Score. Za wykonywanie zadań i awansowanie na wyższe poziomy doświadczenia gracze mogą zdobyć wyposażenie oraz przedmioty inspirowane parkami rozrywki, podróżami i nie tylko. Oczywiście oprócz tego karnet zawiera też walutę premium i zasoby.

Read this next