Assassin's Creed Odyssey - grobowce: Achaja (Eurypylosa)

Docieramy do grobowców i plądrujemy je.

W Achai położony jest tylko jeden grobowiec. Znajduje się na południu podregionu Góra Panachajkos. Wejście do niego mieści się w skale.

Jeśli nie możesz znaleźć tej lokacji, skorzystaj z naszej mapy, gdzie zaznaczyliśmy wszystkie najważniejsze miejsca w regionie: Achaja.

Grobowiec Eurypylosa

Wejdź do grobowca, przejdź przez pierwszą komnatę, by w drugiej rozbić fragment ściany (tam, gdzie wystają deski). Następnie zejdź po schodach, przejdź przez pomieszczenie i wejdź do kolejnego korytarza. Na jego końcu zniszcz ścianę, a potem skręć w lewo.

171

Idź dalej. Uważaj na pułapkę w podłodze. Dotrzesz do dzbanów po lewej (1) i prawej (2) stronie. Niszcząc je, odkryjesz skrzynię ze skarbem i ukryte przejście w murze. Przejdź do pomieszczenia, w którym przesuń regał, a następnie wejdź do korytarza.

Gdy przeskoczysz nad obaloną kolumną, zobaczysz dwa dzbany. Zniszcz je i przejdź przez wyrwę w ścianie. Wejdziesz do komnaty, w której stoi starożytna stela. Uważaj na pułapkę i węże. Po lewej stronie znajduje się ukryte przejście, za dzbanami.

172

Skorzystaj z niego, gdy wchłoniesz punkt zdolności. Dotrzyj do pomieszczenia, z dziurą w suficie (3). Omiń pułapkę (4) i wespnij się po drewnianej konstrukcji (5) na górę.

Następnie, idąc korytarzem, dotrzesz do komnaty ze złotą skrzynią. Wyciągnij z niej skarb, a potem rozwal dzbany znajdujące się za kufrem. Wejdź do kolejnego korytarza. Na jego końcu przesuń regał, a potem skręć w prawo. W ten sposób odnajdziesz wyjście z grobowca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami