Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Odyssey wkrótce w 60 FPS na PS5 i Xbox Series X/S

W kompatybilności wstecznej.

Ubisoft poinformował, że już jutro rano opublikuje łatkę Assassin's Creed Odyssey, wprowadzającą możliwość rozgrywki w 60 klatkach na sekundę na konsolach PS5 oraz Xbox Series X/S.

Tytuł oczywiście nigdy nie ukazał się na tych platformach w „natywnej" odsłonie - mowa o 60 FPS przy graniu w trybie kompatybilności wstecznej z PlayStation 4 oraz Xbox One.

Aktualizacja powinna ukazać się o godzinie 08:00 rano polskiego czasu, 24 sierpnia. Rozmiar wyniesie około 370 MB na Xbox One oraz 470 MB na PlayStation 4. Poza tym żadne inne zmiany nie są planowane - wynika z opisu na oficjalnym forum dyskusyjnym Ubisoftu.

Zapowiedź może być pewnym zaskoczeniem, ponieważ francuska korporacja koncentruje się obecnie na dalszym wspieraniu najnowszej odsłony serii, Assassin's Creed Valhalla.

Być może nie bez znaczenia jest fakt, że Valhalla kontynuuje pewne wątki fabularne właśnie z Odyssey, gdzie wcielaliśmy się w Kassandrę (lub w jej brata, Alexiosa). Co więcej, nieoficjalnie mówi się, że postać ta pojawi się wkrótce w kolejnym DLC.

Jeśli o aktualizacjach mowa, łatkę otrzymała także Valhalla. Tutaj cel także jest jeden - rozwiązać problem z zapisami rozgrywki, wprowadzony na konsolach PlayStation 4 i PS5 po publikacji najnowszego dodatku, Oblężenie Paryża.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze