Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft zlituje się nad graczami ze Stadii i pozwoli przenieść gry na PC

Nie wszyscy są jednak zadowoleni.

Ubisoft pracuje nad możliwością przeniesienia gier ze Stadii na PC. To odpowiedź na ogłoszenie o rychłym zamknięciu platformy Google, które nastąpi już 18 stycznia.

Wyłączenie usługi to problem dla wielu użytkowników, dla których Stadia była główną platformą do grania. O możliwość eksportu zapisów proszą już fani Cyberpunk 2077, a także fan Red Dead Redemption 2 z sześcioma tysiącami godzin na liczniku.

Pracujemy nad przeniesieniem gier posiadanych na Stadia na PC poprzez Ubisoft Connect. Więcej szczegółów oraz informacji na temat wpływu na subskrybentów Ubisoft+ podamy w późniejszym terminie” - zapewnia firma we wpisie na Twitterze.

Nie wszyscy fani są jednak zadowoleni. Osoby, które nie mają PC - lub nie mają dostatecznie mocnego komputera - utracą możliwość zabawy. Niektórzy proszą nawet o „rekompensatę”.

A co z osobami, których nie stać na PC do gier i kupili Stadia jako rozwiązanie tego problemu? Czy ci ludzie dostaną jakieś odszkodowanie za to, że odebrano im gry, skoro nie mają do nich dostępu na PC?” - pyta jeden z internautów. Google nie odpowiedziało.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Odyssey

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze