Assassin's Creed Odyssey - Nie ma jak w domu

Misja główna (rozdział Tam dom twój, gdzie matka twoja): Lakonia, Myrrine, wilki i chłopcy, Brazydas.

Jest to misja główna, która aktywuje się automatycznie po ukończeniu poprzedniego rozdziału fabularnego o nazwie Raj utracony, a konkretnie po przejściu misji o nazwie W jedności siła.

Po tym, jak pomożesz matce bohatera, rządzącej na wyspie Naksos, pokonać sąsiadów z wyspy Paros, Myrrine uda się do regionu zamieszkiwanego przez Spartan, czyli Lakonii.

Jeśli chcesz kontynuować wątek główny, to kolejnym celem będzie udanie się do kolebki Spartan i miejsca, gdzie urodził się bohater.

Kiedy będziesz gotowy skieruj się do Lakonii, a konkretnie do małej portowej wioski o nazwie Gythio (A).

079

Możesz też otworzyć obrazek z mapą w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Na jednej z uliczek spotkasz Myrrine. Podejdź do matki bohatera i rozpocznij z nią rozmowę. Następnie wyrusz za kobietą. W trakcie jazdy konnej możecie natknąć się na dzikie zwierzęta, które będziesz musiał zabić.

W pewnej chwili traficie na scenę, w której dwóch młodych chłopców jest atakowanych przez wilki (1). Myrrine powie, że to część wychowania spartańskiego. Zdecyduj czy pomożesz chłopcom, łamiąc przepisy czy też zostawisz ich na pewną śmierć i będziesz kontynuował podróż.

W przypadku pierwszego wariantu będziesz musiał po walce wysłuchać kilku mieszkańców, którzy zarzucą bohaterowi łamanie prawa. Nie będzie to jednak miało większego znaczenia. Finalnie dotrzecie do domu, w którym urodził się bohater. Spotkacie tu również Brazydasa, który pojawił się w misji Port bezprawia. Po rozmowie misja się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami