Gameplay z Fallout 76 prezentuje początek przygody

Ponad 40 minut rozgrywki.

Nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera opublikowali materiał prezentujący pierwsze 40 minut rozgrywki z nastawionego na sieciową zabawę Fallout 76. Nagranie zarejestrowano na konsoli Xbox One X.

Film rozpoczyna się od stworzenia własnej postaci. Przygotowany przez twórców edytor jest mocno rozbudowany - pozwala nie tylko wybrać twarz wraz ze stosownymi zdobieniami (w tym bliznami), ale też zdecydować o budowie ciała.

Zmagania rozpoczynają się w tytułowym schronie 76, w którym można zebrać pierwsze przedmioty przydatne w dalszej przygodzie. Po chwili gracz wraz ze swoim bohaterem wychodzi na zewnątrz, gdzie czekają pozostali użytkownicy.

Zobacz też: Fallout 76 to przyjemny kompromis

Istnieje opcja komunikowania się z innymi uczestnikami zabawy poprzez wykonywane przez postaci gesty. Nie zabrakło oczywiście walki z mutantami - w potyczkach korzysta się zarówno z broni palnej, jak i narzędzi przeznaczonych do starć na bliski dystans.

Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada. W planach są testy gry - 23 października rozpoczną się na Xbox One, a 30 października na PC i PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami