Fallout 76 - ujawniono szczegóły na temat wirtualnej waluty

Atomy gracze zdobędą w trakcie zabawy.

Twórcy nastawionego na sieciową rozgrywkę Fallout 76 ujawnili szczegóły na temat wirtualnej waluty, która umożliwi nabywanie przedmiotów kosmetycznych pokroju ubrań i skórek.

Środek płatniczy o nazwie Atomy gracze kupią za prawdziwe pieniądze w ramach mikropłatności. Wiceprezes Bethesdy do spraw marketingu - Pete Hines - w rozmowie z Larrym Hrybem z Microsoftu zapewnił jednak, że cyfrowe pieniądze pozyskają także w trakcie zmagań.

- Będąc szczerym, walutę rozdajemy na każdym kroku. Użytkownicy dostaną ją w formie nagrody za opuszczenie krypty, czy też pierwsze zabicie potwora lub zebranie owoców i warzyw - wyjaśnił.

Zobacz też: Fallout 76 to przyjemny kompromis

Cena Atomów na razie nie jest znana. Hines podkreślił jednak, że wszystkie przedmioty nabywane za pomocą wspomnianego środka płatniczego gracze zdobędą również podczas standardowej rozgrywki.

Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Warto zaznaczyć, że posiadacze konsoli Microsoftu otrzymają na start 500 Atomów, które pozwolą wyróżnić postać na tle bohaterów innych użytkowników.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami