Assassin's Creed Odyssey - nowy trailer przypomina o premierze

Z ponad tygodniowym wyprzedzeniem.

Przedstawiciele Ubisoftu opublikowali dziś nowy zwiastun Assassin's Creed Odyssey. Materiał przypomina o zbliżającej się premierze gry - nowa odsłona cyklu debiutuje 5 października.

Odyssey zabiera graczy do 431 roku p.n.e., a konkretnie do starożytnej Grecji, gdzie akurat rozpoczyna się wojna peloponeska. Bohater lub bohaterka będą mogli wybrać stronę konfliktu, po której się opowiedzą, choć pochodzą ze Sparty.

Co ciekawe, tym razem nie wcielamy się w Asasyna. Wątki związane z Bractwem zapewne pojawią się w grze w jakiejś formie, ale bohaterowie nie zostaną członkami zakonu.

Dostępny świat ma być porównywalny z Egiptem z Assassin's Creed Origins. Otrzymamy większy nacisk na podróże i walki morskie. Zwiedzimy też mnóstwo mniejszych i większych wysp u wybrzeży Grecji.

Gameplay przypomina rozwiązania z Origins, choć otrzymujemy też nowe elementy - najważniejsza nowość to obecność umiejętności specjalnych, które można wykorzystać w trakcie walki.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Dzięki legendarnemu ostrzu Leonidasa wykonamy potężne ataki, specjalne kopnięcie czy użyjemy innych zdolności, które pomogą pokonać potężniejszych przeciwników - nawet podpalając swój miecz.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami