Cyberpunk 2077 - kobieta cyborg w kolejnej części analizy trailera od CD Projekt Red

Spojrzenie na poszczególne sceny.

Studio CD Projekt Red kontynuuje analizowanie scen ze zwiastuna Cyberpunk 2077. Na oficjalnej stronie powstającego projektu deweloperzy opublikowali kolejne wpisy z ujęciami.

Pierwsze dwa obrazki skupiają się na cybernetycznych implantach. Jedna grafika pokazuje kobietę, której część twarzy zastąpiły skrywane na co dzień pod syntetyczną skórą elementy mechaniczne, a następna mężczyznę wyposażonego w kilka wszczepów.

09
Mechanicznymi elementami można zastąpić różne części ciała

„Cybernetyczne ulepszenia ciała na początku służyły wyłącznie celom medycznym oraz czysto funkcjonalnym, jednak na przestrzeni lat stały się wyznacznikiem stylu życia. W 2077 cyberware jest czymś powszednim, jak tatuaże czy piercing. Ludzie instalują go z różnych względów - żeby ułatwić sobie życie, zwiększyć swoje szanse w walce, a także wyrazić własną osobowość. Posiadanie cybersprzętu definiuje kulturę Night City. Aby być kimś, musisz się wyróżniać. Wygląd jest ważniejszy niż pieniądze. Styl ponad wszystko” - wytłumaczyli deweloperzy.

10
Wszczepy służą nie tylko celom medycznym

Kolejne koncentrują się na bezprawiu. Pierwszy prezentuje scenę, w której nieznany osobnik w brutalny sposób wyrwał swojej ofierze oko, a drugi grupę przestępców w Below Deck - klubie utrzymanym w tematyce podwodnego świata.

11
Życie w Night City bywa niebezpieczne

„Gangi Night City różnią się między sobą strukturą, hierarchią i celami, a miasto przez lata zmieniło się w ich pole walki. Zorganizowana przestępczość mówi językiem przemocy - właśnie tak społeczeństwo udowadnia swoją wartość. Przemoc pomaga osiągać samorealizację, nieporozumienia rozwiązywane są siłowo, a korporacje nie cofną się przed niczym, by utrzymać swoją pozycję. W Night City, króluje strach”- czytamy w opisie.

12
Gracze natrafią na gangi

Następna ilustracja przedstawia z kolei zamaskowanych i uzbrojonych po zęby osobników. Jegomoście podróżują przechwyconą taksówką powietrzną, zapewne udając się na bliżej niesprecyzowaną akcję.

„W Night City przepisy dotyczące posiadania broni są dość pobłażliwe - każdy może posiadać spluwę i niemal każdy z tego prawa korzysta. Głównie przez częste zamieszki i wszechobecną przemoc. Tu pistolet, tam karabin - nikogo to już nie dziwi. Kuloodporne ciuchy to formalność, wisienka na torcie (a może raczej, na torsie), tak na wszelki wypadek. Chcesz przeżyć? Lepiej na siebie uważaj. Nawet jeżeli oznacza to, że musisz przymknąć oko na szaleństwo, która cię otacza” - napisano.

13
Przestępcy nie stronią od używania taksówek

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest znana, ale gra zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Captain Tsubasa - premiera w sierpniu, jest nowy zwiastun

Rise of New Champions zadebiutuje na PC, PS4 i Switch.

Games with Gold: czerwiec 2020 - pełna oferta

Shantae and the Pirate' s Curse, Destroy All Humans i inne.

The Last of Us 2 zakazane na Bliskim Wschodzie?

Gracze nie mogą zamówić tytułu w arabskim PS Store.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami