Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 ukaże się w wersji z polskim dubbingiem

Potwierdzili twórcy.

Przedstawiciele studia CD Projekt Red poinformowali, że powstający Cyberpunk 2077 - podobnie jak wszystkie odsłony cyklu Wiedźmin - w Polsce ukaże w wersji z polskim dubbingiem.

W komentarzu pod wpisem opublikowanym na oficjalnym profilu projektu w serwisie Facebook jeden z internautów zapytał, czy gra otrzyma pełną lokalizację. Odpowiedź udzielona przez deweloperów była krótka - „jasne, mordo”.

To oznacza, że twórcy Cyberpunk 2077 nie tylko przetłumaczą na rodzimy język napisy, ale również nagrają po polsku wypowiadane przez poszczególne postacie kwestie. Oczywiście szczegółów na temat obsady na razie nie ujawniono.

Decyzja o przygotowaniu dubbingu nie jest jednak wielkim zaskoczeniem. Podobnej lokalizacji doczekały się poprzednie projekty studia, czyli trzy odsłony cyklu Wiedźmin. W rolę Geralta z Rivii wcielił się Jacek Rozenek.

Nowa produkcja CD Projekt Red bazuje na papierowym systemie RPG autorstwa Mike'a Pondsmitha. Akcję osadzono w Night City - niebezpiecznej metropolii położonej na terenie amerykańskiej Kalifornii.

Twórcy przedstawią wydarzenia z perspektywy FPP. Gracze pokierują V - postacią, którą dostosują na początku zabawy, wybierając płeć, modyfikując wygląd oraz dobierając początkowe statystyki. W walce skorzystają zaś zarówno z broni palnej, jak i przeznaczonej do starć na bliski dystans.

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest znana, ale gra zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze