Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - kolekcjonerka z figurką za ponad 700 zł

Oraz innymi gadżetami.

Wczoraj ujawniono nie tylko termin debiutu Cyberpunk 2077, ale i rozpoczęto przyjmowanie zamówień przedpremierowych. Dostępne są dwie edycje tytułu - standardowa i kolekcjonerska

.

W skład pierwszej wchodzą gra (na komputerach w formie cyfrowej), dwustronna okładka, kompendium wiedzy o świecie przedstawionym, mapa Night City, pocztówki z futurystycznego miasta, naklejki oraz cyfrowe dodatki: ścieżka dźwiękowa, miniartbook, podręcznik papierowego Cyberpunk 2020 i zestaw tapet. Cena na PC to 199 zł, a na konsolach 269 zł.

Cyberpunk 2077 - edycja standardowa

Kolekcjonerka zawiera zaś elementy z wydania standardowego, a także 25-centymetrową figurkę głównego bohatera, artbook w twardej oprawie, metalowe przypinki, metalowy brelok w kształcie auta Quadra Vtech i metalowe opakowanie (steelbook).

Do tego materiał dowodowy policji z przewodnikiem po metropolii i haftowane naszywki. Całość zapakowano w specjalne pudełko. Edycję kupić można za 749 zł na wszystkich platformach docelowych.

Cyberpunk 2077 - edycja kolekcjonerska

Nowa produkcja studia CD Projekt Red bazuje na systemie RPG autorstwa Mike'a Pondsmitha. Gracze wcielą się w wykreowaną przez siebie postać - najemnika o imieniu V - próbującą przetrwać w futurystycznym Night City. W jednego z bohaterów wciela się sam Keanu Reeves.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Cyberpunk 2077

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze