Kingdom Come: Deliverance otrzyma 4 fabularne DLC i darmowe aktualizacje

W przeciągu roku.

Przedstawiciele czeskiego studia Warhorse poinformowali o planach uzupełnienia zawartości średniowiecznego RPG Kingdom Come: Deliverance. W przeciągu roku otrzymamy 4 fabularne rozszerzenia i inne darmowe dodatki.

Dokładnych dat nie podano, zamiast tego posługując się wykresem z osią czasu. Pierwsze DLC - From the Ashes - zadebiutuje w okresie wakacyjnym. Zadaniem gracza w nowej historii będzie odbudowa rodzinnego miasta Henry'ego.

Ponadto otrzymamy jeszcze 3 tajemnicze rozszerzenia: The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, Band of Bastards i A Woman's Lot. Ostatnie DLC zadebiutuje na początku 2019 roku i będzie darmowe dla osób, które wsparły kampanię crowdfundingową gry.

k
To nie koniec przygody

Deweloperzy udostępnią też darmowe dodatki: tryb Hardcore oraz oficjalne wsparcie dla modyfikacji. Ponadto gra otrzyma tryb turniejowy. Szczegółów nie podano, ale najprawdopodobniej nie zmierzymy się z innymi graczami.

Ostatnimi niespodziankami - tym razem płatnymi - będą materiały filmowe: The Making of Kingdom Come i Combat Academy. Wideo za darmo otrzymają jedynie uczestnicy wspierającej grę kampanii.

k1
Czekają kolejne wyzwania

Kingdom Come: Deliverance zadebiutowało 13 lutego na PC, PlayStation 4 i Xbox One. To średniowieczne RPG stawiające na realizm, a nie na elementy fantastyczne. Historia skupia się na synu kowala, który chce pomścić rodzinę i zostać rycerzem.

Przypomnijmy, że deweloperzy obiecali uzupełnić grę o kobiecą postać i psiego towarzysza. Niewykluczone, że bohaterów znajdziemy w którymś z wymienionych rozszerzeń.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami