Overwatch otrzyma wkrótce nową mapę - Blizzard World

Trwają testy kolejnej postaci.

Producent Overwatch - Jeff Kaplan - poświęcił kilka minut na przedstawienie ogólnych planów na nadchodzący rok w tej sieciowej strzelance. Już wkrótce powinniśmy otrzymać nową mapę - Blizzard World, ujawnione na imprezie BlizzCon.

Najbliższa przyszłość to także wydarzenie specjalne związane z chińskim Nowym Rokiem, a także kolejne dodatki kosmetyczne w skrzyniach z losową zawartością, dostępne na stałe, również poza okolicznościowymi atrakcjami.

1
Chińska Mei wkrótce powróci

- Wydamy Blizzard World już niedługo... A to jedna z naszych najlepszych map - mówi Kaplan. Nie podano konkretnej daty, lecz mapa już od listopada dostępna jest na publicznych serwerach testowych.

Poprzednie wydarzenie specjalne na chiński Nowy Rok rozpoczęło się 25 stycznia, na kilka dni przed właściwym wydarzeniem. Teraz Chińczycy obchodzą jednak święto - początek Roku Psa - dopiero 16 lutego, co może wpłynąć na plany Blizzarda.

- Jeśli mowa o skórkach, często słyszymy prośby o dodanie nowości do podstawowych skrzyń, nie tych związanych z wydarzeniami okolicznościowymi - przyznaje Kaplan. - Już niedługo, być może jeszcze w tym miesiącu, wprowadzimy tony treści do podstawowych skrzyń.

Styczeń to także start zmagań profesjonalnych drużyn w Overwatch League, ale poza tym Blizzard planuje także wprowadzenie 27. postaci.

- Uważamy, że to świetny bohater, bardzo potrzebny - wyjaśnia Kaplan, bez ujawniania płci. - Nie mamy jeszcze konkretnej daty, która jest mniej istotna niż właściwe przygotowanie postaci. Obecnie trwają wewnętrzne testy.

- Myślimy także o kolejnych bohaterach - dodaje producent.

Idąc dalej, deweloperzy rozwijają też następne mapy, a na maj zaplanowano obchody drugiej rocznicy premiery Overwatch. Ważnym punktem będzie także dalsze transformowanie produkcji w tytuł e-sportowy i związane z tym poprawki w balansie i innych elementach.

Na pewno nie zabraknie także dalszego rozwoju uniwersum, za pośrednictwem filmów animowanych oraz komiksów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami