Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Overwatch z nową postacią, mapą i filmem animowanym

Moira i Blizzard World.

Zgodnie z oczekiwaniami, Blizzard ujawnił na BlizzConie szereg nowości dla sieciowej strzelanki Overwatch. Zaprezentowano nową postać, mapę i krótkometrażowy film animowany.

Moira O'Deorain z Irlandii - bohaterka - to kolejna klasa wsparcia, choć reprezentująca „ciemną stronę mocy” z punktu widzenia tworzonego przez deweloperów uniwersum.

Umiejętność Biotyczny Chwyt sprawia, że postać, używając lewej ręki, zwiększa energię biotyczną i leczy znajdujących się przed sobą sojuszników. Prawa ręka wystrzeliwuje wiązkę energetyczną dalekiego zasięgu, która wysysa życie z wrogów.

Kula Biotyczna to odbijający się pocisk, który - według wyboru gracza - jest efektem regenerującym, który leczy sojuszników lub wyniszczającym, który rani wrogów.

Zniknięcie teleportuje Moirę na krótkie odległości, a zdolność Ultimate to Koalescencja, za pomocą której postać emituje wiązkę o dużym zasięgu. Ta zarówno leczy sojuszników, jak i przenika bariery i rani wrogów.

Nowa mapa to Blizzard World, czyli zestawienie elementów z wszystkich produkcji i światów Blizzarda. W Overwatch park rozgrywki służy jako hybryda trybów Eskorty i Szturmy.

Lokacja debiutuje w przyszłym roku, lecz już wkrótce powinna trafić na publiczne serwery testowe.

Zestawienie nowości zamyka nowy krótkometrażowy film animowany, koncentrujący się na wyciskającej łzy przeszłości Reinhardta.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze