Skip to main content

Serwery pierwszego Overwatch zostaną dziś wyłączone

Ostatni mecz.

Szykując się do premiery Overwatch 2, Blizzard wyłączy dziś serwery pierwszej części popularnej zespołowej strzelanki. Darmowa kontynuacja zadebiutuje we wczesnym dostępie jutro, 4 października.

Wyłączenie serwerów Overwatch zaplanowano na 18:00 czasu polskiego. Nie są to dobre wieści dla tych, którzy grę kupili na premierę w pełnej cenie, a w sieci nie brak głosów mówiących o „haniebnym końcu ukochanej strzelanki wielu graczy”.

Od premiery w 2016 roku, Overwatch zmieniło się niemal nie do poznania. Produkcja wystartowała z 26 bohaterami, z których każdy był wyjątkowy i spełniał wyspecjalizowana rolę. Mecze wymagały porządnej komunikacji i pracy zespołowej. Gra cieszyła się ogromną popularnością, a Blizzard regularnie zapewniał darmowe aktualizacje z nowymi postaciami i mapami.

Overwatch było swego czasu prawdziwym fenomenem i wielu z pewnością żegna grę z łezką w oku. Zostało jeszcze kilka godzin, by rozegrać ostatni mecz ze znajomymi. Po jednodniowej przerwie będzie można przesiąść się już na nową część, która tym razem dostępna będzie od premiery w modelu free to play

Zobacz także