Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ostatnia szansa, żeby kupić lootboxy w Overwatch. Blizzard rezygnuje ze skrzynek

Gra obchodzi 6. urodziny.

Blizzard informuje, że tylko do 30 sierpnia w Overwatch kupić można lootboxy. Rozpoczyna się także nowe wydarzenie specjalne - „Rocznicowy Remix, cz. 3” - przygotowujące do zmierzchu produkcji.

Warto bowiem pamiętać, że rezygnacja ze skrzynek z losową zawartością nie jest podyktowana dobrocią czy wsłuchiwaniem się w głos społeczności, lecz faktem, że 4 października ukaże się Overwatch 2. „Nowa” strzelanka będzie już darmowa i bazująca na przepustkach sezonowych, zgodnie z obecną modą.

Po zakończeniu wydarzenia nadal możliwe będzie zdobywanie standardowych skrzynek z łupami, ale wszystkie otworzą się automatycznie przed premierą „dwójki”. Co znajdziemy w środku w ostatnich fali lootboxów? „Odblokowujemy skarbiec ze skórkami i przywracamy stylizacje, które mogły wam umknąć, a niektóre z wyjątkowymi zmianami” - wyjaśnia Blizzard.

Jeśli o wydarzeniu specjalnym mowa, twórcy odblokowują sezonowe Rozróby, dzięki czemu do gry wracają lubiane tryby graczy z poprzednich wydarzeń. Są nawet misje fabularne z powrotem do przeszłości, dostępne w Salonie gier w dniach 9, 16, 23 i 30 sierpnia.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze