Przedstawiamy kolejny trzy zagadki papirusu dostępne w AC Origins, w których naszym zadaniem jest odnalezienie skarbu na podstawie krótkiej łamigłówki. Nagrody to punkty doświadczenia, złoto oraz rzadkie bronie.

Papirus: Nom Heraklejon, Świątynia Khonsou - Bliźniacza rozpacz

Po wejściu głównymi drzwiami do świątyni, kieruj się naprzód, a w skąpanym w mroku pomieszczeniu z szafą pełną papirusów, odnajdziesz na stoliku (1) dokument z zagadką. Oto treść zagadki:

W nomie Heraklejon, na wschód od świątyni Khonsou, leży osada, wokół której więcej jest wody niż lądu. Siedzę pod drzewem tuż za dwiema chatami, które trapią różne problemy, jedna bowiem zawsze ma mokre stopy, a druga nie ma czym osłonić głowy.

060
Papirus odnajdziesz na stoliku (1) w świątyni, a ukryty skarb pod drzewem (2) na niewielkiej wysepce.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Pozostając w tej samej lokacji, udajemy się na wschód, w kierunku gęsto umiejscowionych wysepek. Na jednej z nich, bardzo małej, zauważysz charakterystyczne drzewo (2) przy pozostałościach po budynku. Właśnie tam odnajdziesz skarb.

Papirus: Nom Heraklejon, Dom Galenosa - Królewska flora

Na piętrze domu Galenosa, na niewielkiej wysepce nomu Heraklejona (krainy na północnym wschodzie), odnajdziesz papirus (1). Oto treść zagadki:

W południowo-wschodniej części nomu Heraklejon znajdziesz mnie pod drzewem, które mieni się być królem.

061
Papirus odnajdziesz na pierwszym piętrze wskazanego budynku (1), a ukryty skarb przy ogromnym drzewie (2), na niewielkiej wyspie na wschód.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Po zdobyciu papirusu udajemy się niemal bezpośrednio na wschód, gdzie na niewielkiej wysepce odnajdziesz bardzo stare drzewo (2) z ogromnym pniem. Przy podstawie drzewa znajduje się nagroda.

Papirus: Góry Zielone, Asklepiejon - Zapomniane miasto

Góry Zielone to lokacja w północno-zachodniej części mapy. We wschodnich krańcach regionu znajdziesz charakterystyczny, okrągły budynek (1), a w jego środku papirus. Oto treść zagadki:

Przy dolnej granicy Paraitonionu leży opuszczona osada. Znajdziesz mnie w domu bluźniercy, wzniesionym z dala od porannej łaski boga słońca Ra.

062
Papirus odnajdziesz (1), a ukryty skarb w (2).

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Po rozwiązanie zagadki udajemy się nieco ponad kilometr w kierunku wschodu. Tam, na granicy krain Depresji Kattara oraz Paraitonion, pośród ruin odnajdziesz nagrodę w postaci legendarnego lub unikatowego uzbrojenia.

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Więcej artykułów od Jerzy Daniłko

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Fakty i mity - jak zmieniły się laptopy do gier

Karty graficzne, design i technologie.

Destiny 2: Strategos zabierze graczy w lodowe rejony Marsa

Dodatek wprowadzi też tryb hordy i szereg innych nowości.

H1Z1 w maju trafi na PS4

W zmodyfikowanej wersji.

Aktualizacja God of War pozwala zwiększyć rozmiar wyświetlanego tekstu

Czytelniejsze informacje z kodeksu i opisy zadań.

Reklama