Pierwsze, o czym myślimy po uruchomieniu każdej nowej edycji gry FIFA, to jakich zawodników kupić. Niektórzy twierdzą, że podstawowym fundamentem zespołu są najlepsi zawodnicy o najwyższej ocenie ogólnej, inni z kolei stawiają na kompromis pomiędzy ceną a jakością.

Nie jest istotne jaki tryb gry jest twoim ulubionym. Każdy chciałby powiedzieć, że najlepsi piłkarze są właśnie w jego zespole. Poniżej prezentujemy kilka stron, z którymi warto zapoznać się podczas budowania składu - zarówno w popularnych trybach FUT, jak i pozostałych.

Pamiętaj, że swoim składem w FUT możesz zarządzać nie tylko grając w FIFA 18, ale wykorzystując aplikację na komputer lub smartfony. Opis tego zagadnienia znajdziesz tutaj - FIFA 18 - FUT Web App i FIFA Companion.

Na poniższej stronie zawieramy wiele list i rankingów z podziałem na charakter najlepszego zawodnika czy piłkarza, jego pochodzenie, rozgrywki, w których występuje na co dzień, a także pozycję nominalną, jaką reprezentuje na boisku. Każdy powinien tu znaleźć coś dla siebie. Warto przestudiować nasze listy, gdyż pomogą w budowaniu najlepszego zespołu.

Stu najlepszych zawodników

Co roku duże emocje budzą wszelkie zestawienia, a największym wzięciem pochwalić się może lista stu najlepszych piłkarzy. Choć dyskusje zazwyczaj skupiają się na pierwszej dziesiątce, tak warto zapoznać się z całą listą, która bazuje na ocenie ogólnej każdego z zawodników.

Najlepsi piłkarze na danej pozycji

Możesz pochwalić się wirtualnym majątkiem odpowiadającym PSG, Manchesterowi United czy Realowi Madryt? Nie masz pomysłu na skład, ale dysponujesz ogromną ilością wirtualnej gotówki w FIFA 18? Koniecznie zapoznaj się z listami najlepszych zawodników z podziałem na dane pozycje. Uwzględniliśmy także rejony boiska, na których nominalnie występują wymienieni piłkarze.

Polecani zawodnicy do FUT i kariery

Na boiskach grają nie tylko nazwiska. Chociaż każdy chciałby mieć w drużynie Messiego czy Ronaldo, tak nie każdy może sobie pozwolić na takich zawodników. W FIFA 18 warto za to zainteresować się piłkarzami, którzy dobrze rokują na przyszłość, a nie kosztują astronomicznych pieniędzy.

Jeśli natomiast tryby FUT są dla ciebie nowością i nie chcesz tracić zbyt dużo czasu na ustawianie składu i kupowanie takich kart, które dadzą ci perfekcyjne zgranie, możesz także skorzystać z naszych propozycji tanich piłkarzy o bardzo przyzwoitych statystykach. Co więcej, skompletowanie drużyny na ich podstawie zagwarantuje ci idealne zgranie zespołu.

Najszybsi i najsilniejsi piłkarze, najlepsi strzelcy

Ocena ogólna nie musi być większa od 80, aby uznać piłkarza za dobrego. Czasami trzeba liczyć się z kompromisami i poświęcić tempo dla siły lub drybling dla techniki strzału. Poniżej zapoznasz się z naszymi listami koncentrującymi się na zawodnikach wyspecjalizowanych w konkretnej dziedzinie.

Piłkarze od najlepszych sztuczek

Era radosnego futbolu, pełnego popisów i odważnych zagrań zdaje się być już zakończona. Na boiskach wciąż jednak zdarzają się zawodnicy jakby wyjęci z poprzedniej epoki. Jeśli zastanawiacie się jak wykonywać sztuczki czy nauczyć się najlepszych trików, powinieneś rozpocząć od poszukiwania piłkarzy, których predyspozycje będą na to pozwalać. Poniżej prezentujemy ich zestawienie.

Najlepsi zawodnicy w najpopularniejszych ligach

Lubisz szybki i bezkompromisowy, często też brutalny futbol angielski? A może wolisz technicznie dopracowaną i bardzo taktyczną piłkę z Hiszpanii? Możesz być także fanem legendarnej, włoskiej defensywy lub skutecznej prostoty z Niemiec. Stworzyliśmy dla ciebie listy najlepszych piłkarzy z popularnych lig europejskich.

Gdy wiesz już, jacy są najlepsi zawodnicy w FIFA 18, ale wciąż potrzebujesz pomocy w grze, zapoznaj się z naszym całym poradnikiem do FIFA 18. Poruszamy tam wiele różnorodnych tematów o grze, podstawach taktycznych, niuansach rozgrywki, a także pokazujemy jak wykonywać triki i wszystkie cieszynki.

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Więcej artykułów od Jerzy Daniłko

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały