Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 18 - 10 najsilniejszych zawodników

Piłkarze o wysokim atrybucie fizyczności.

Na całość piłkarza i jego umiejętności rzutuje wiele cech. Nie każdy musi olśniewać wspaniałym dryblingiem, doskonałymi podaniami wprost do nóg, celnym okiem czy ogromną szybkością. Wielu piłkarzy, niezależnie od pozycji, może popisać się wysokim współczynnikiem fizyczności.

Określenie tego atrybutu nie do końca daje nam pełny obraz, czego dokładnie dotyczy, dlatego musisz wiedzieć, że na fizyczność czy siłę - jak czasami w uproszczeniu określa się tę cechę - składa się kilka kluczowych czynników. Są to:

  • skoczność
  • wytrzymałość
  • siła
  • reakcje
  • agresja
  • słabsza noga.

Możesz więc zauważyć, że wysoki współczynnik fizycznego atrybutu może być kluczowy dla wielu pozycji, a także wpływa na jakość gry słabszą nogą zawodnika. Poniżej prezentujemy listę dziesięciu potężnych i najsilniejszych piłkarzy w FIFA 18.

W dzisiejszym futbolu atletów nie brakuje, ale największą fizycznością mogą pochwalić się mniej znani zawodnicy.

Imię i nazwiskoPozycjaOcena ogólnaFizyczne
Adebayo AkinfenwaN6480
Christopher SambaŚO7475
Oguchi OnyewuŚO6981
Kendall WatsonŚO7486
Krzysztof SobierajŚO6770
Cheikh N'DoyeŚP7890
Jelle Van DammeŚO7792
Kara MbodjŚO7888
Anderson EsitiŚPD7390
Uche IkpeazuN6477


Zauważ, że choć na liście dominują obrońcy, znalazło się tu też miejsce dla wysuniętych napastników oraz pomocników. Ciekawostką jest także obecność na liście polskiego piłkarza, Krzysztofa Sobieraja, który na co dzień występuje w Ekstraklasie, reprezentując Arkę Gdynia.

Komentarze