Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 18 - 20 najlepszych strzelców

Statystyki ogólne oraz siły strzału.
FIFA 18 - 20 najlepszych strzelców Statystyki ogólne oraz siły strzału.

Choćbyś posiadał najlepszego bramkarza, bezbłędną obronę czy samych szybkich zawodników, żadnego meczu nie wygrasz bez bramek. A żeby je zdobywać, trzeba dysponować dobrymi strzelcami.

Wśród najważniejszych sześciu statystyk, z których budowana jest później ocena ogólna piłkarza, znajduje się oczywiście strzelanie. Wysoki współczynnik gwarantuje nie tylko siłę strzału, ale i technikę wykonywania, ustawiania nogi i cały szereg innych, ukrytych zależności.

Poniżej prezentujemy dziesiątkę najlepszych strzelców. Są to zawodnicy z piłkarskiego topu i nie znajdziesz tu tanich rozwiązań. Na piątym miejscu znalazł się także nasz rodak, Robert Lewandowski. Nieco niżej znajduje się także druga lista, gdzie na podstawie wewnętrznych statystyk wyróżniliśmy piłkarzy o najsilniejszym strzale.

W tym roku strzały z dystansu mają większe znaczenie.

Imię i nazwiskoPozycjaOcena ogólnaStrzelanie
Cristiano RonaldoLS9493
Lionel MessiPS9390
Luis SuarezN9290
Zlatan IbrahimovićN8888
Robert LewandowskiN9188
Sergio AgueroN8988
Gareth BalePS8987
Marco ReusLP8687
Harry KaneN8687
Gonzalo HiguainN9087

Piłkarze o najsilniejszym strzale

Precyzja podczas oddawania strzałów oraz sama technika jest - rzecz jasna - bardzo ważna. Czasami jednak trzeba też, mówiąc po chłopsku, przylutować i nie martwić się o resztę. Zapoznaj się z propozycjami, dzięki którymi będziesz mógł niemal rozerwać siatkę rywala po strzale.

Imię i nazwiskoPozycjaOcena ogólna
Cristiano RonaldoLS94
Lukas PodolskiN80
NaldoŚO82
Zlatan IbrahimovićN88
Gareth BalePS89
Aleksander KolarovLO79
Paul PogbaŚP87
Bradley JohnsonŚPD71
Johannes GeisŚPD77
Nauzet AlemanPP70


Początkowo bardzo dobrze jest inwestować w takich piłkarzy, którzy mogą nie grzeszyć wysoką oceną ogólną, ale potrafią właśnie silnie strzelić. Zauważ również, że zawodnicy dysponujący potężnym strzałem nie zawsze znajdują się na pozycji napastnika. Podczas podłączania się do akcji defensywnych pomocników dobrze jest bowiem przywalić solidnie zza pola karnego.

Komentarze

More On FIFA 18

Najnowsze artykuły