Ujawniono grudniowe mapy do Gears of War 4 - Speyer i Glory

Za darmo w publicznych meczach.

Przedstawiciele Microsoftu ujawnili dwie mapy, które w tym miesiącu otrzymają gracze Gears of War 4 - Speyer i Glory.

Pierwsza osadzona jest w okresie poprzedzającym wojnę z Szarańczą i przeznaczona jest do starć na bliski dystans. Druga zlokalizowana jest wewnątrz fortu wyposażonego w wielkie działo.

Oba poziomy zostaną udostępnione za darmo 13 grudnia, zastępując na publicznych playlistach dwie inne plansze - Gridlock oraz Relic.

Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają nowe mapy tydzień wcześniej - 6 grudnia. Tego dnia opublikowana zostanie również aktualizacja, która wprowadzi długo oczekiwane przez graczy dzienne wyzwania.

Łatka zaimplementuje również na PC możliwość zabawy w kooperacji na podzielonym, pionowym ekranie. Nie zabraknie także wielu mniejszych i większych poprawek związanych bezpośrednio z rozgrywką.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, twórcy Gears of War 4 przez najbliższy rok zamierzają co miesiąc udostępniać po dwie kolejne darmowe mapy. W listopadzie opublikowano lokacje Checkout oraz Drydock.

Nowe areny są bezpłatne tylko w rozgrywkach publicznych - aby skorzystać z plansz w trybie prywatnym, należy wykupić DLC lub przepustkę sezonową. Posiadacze dodatku lub season passa mogą jednak dzielić się poziomami ze wszystkimi osobami biorącymi udział w danym meczu.

Natomiast od wczoraj trwają testy opcji, która umożliwia właścicielom PC oraz Xbox One wspólną rywalizację w wariancie sieciowym. Specjalna, „międzyserwerowa” playlista dostępna będzie do 5 grudnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami